کشتی ایران سال سختی را پیش رو دارد، کرونا همه چیز را بر هم زد

به گزارش مجله سرگرمی، هادی حبیبی یکی از ملی پوشان اسبق کشتی آزاد ایران که مدتی به عنوان سرپرست تیم ملی کشتی هم در این عرصه حضور داشت در سال جدید به خبرنگاران گفت: سال 98 در حالی برای تمامی ایرانیان به انتها رسید که همه درگیر شیوع ویروس کرونا بودند و زندگی همه تحت تاثیر این بیماری ناگوار نهاده شد.

کشتی ایران سال سختی را پیش رو دارد، کرونا همه چیز را بر هم زد

وی توضیح داد: کشتی ایران هم در سال گذشته روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت تا اینکه پس از مدتها سرانجام رئیس جدید فدراسیون کشتی انتخاب شد. طبیعتا بعد از هر رفت و آمدی در عرصه مدیریت، تغییر و تحولات و تنش های فراوانی هم بوجود خواهد آمد که کشتی هم از این مساله مستثنی نبود. به هر حال مسیری که کشورهای دیگر دنیا برای المپیک در حدود 4 سال طی می نمایند کشتی ایران در حدود 6 ماه شروع نموده و این موضوع کار را بسار سخت خواهد نمود.

آزادکار اسبق تیم ملی ادامه داد: در کنار اینکه کشتی ایران زمان زیادی را سال گذشته به دلیل عدم انتخاب فوری رئیس فدراسیون از دست داد، ویروس کرونا هم ضربه دیگری به آن شد و همه دیدیم تمامی اردوهای تیم ملی در آستانه حضوردر المپیک لغو شد. هر چند این اتفاق برای تمامی کشورهای قاره آسیا و حتی دنیا رخ داد اما تفاوت امکانات و شرایط آنها با ما بسیار زیاد است و طبیعتا ما فشار و سختی بیشتری را تحمل وخواهیم کرد.

حبیبی اضافه کرد: سه سهمیه در کشتی آزاد و سه سهمیه در کشتی فرنگی هنوز به جامانده که باید در مسابقات گزینشی کسب گردد. ضمن اینکه فرایند برگزاری اردوهای تیم ملی هم دستخوش تغییر شد و زمان زیادی از دست رفت. در نتیجه من فکر می کنم متولیان کشتی ایران در سال جدید، روزهای سخت و حساسی را پیش رو دارند و باید با تمام توان در جهت گذر از این شرایط بحرانی و سرنوشت ساز کوشش نمایند.

سرپرست پیشین تیم ملی کشتی آزاد در مورد دعای لحظه تحویل سال و آرزوی همیشگی خود برای مردم ایران گفت: سال جاری هم مثل تمامی سالها برای تمامی مردم ایران سلامتی را آرزو کردم. البته سال جاری را در شرایطی شروع کردیم که ویروس کرونا تمام زندگی مردم ایران و حتی دنیا را تحت تاثیر قرار داد و روزهای سخت و ناگواری را برای ما رقم زد. فقط امیدوارم هر چه سریعتر سایه شوم این بیماری از سر مردم کشورمان کنار برود تا دوباره مثل همیشه در کنار هم برای پیشرفت و آبادانی وطمنان گام برداریم.

وی در سرانجام گفت: برای کشتی ایران هم که همیشه افتخار آفرین ورزش کشورمان در میادین دنیای و المپیک بوده آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم هر چه سریعتر فرایند طبیعی و عادی برنامه های کشتی شروع گردد. ما به عنوان اعضای خانواده عظیم کشتی هر چه داریم از این ورزش است و هیچگاه نمی توانیم خودمان را جدا از آن بدانیم. در نتیجه با تمام وجود آرزو می کنم کشتی ایران بتواند با گذر زا این روزهای تاریخی و حساس به یک آرامش و ثبات مطلوب دست یابد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 1 خرداد 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 80958

به "کشتی ایران سال سختی را پیش رو دارد، کرونا همه چیز را بر هم زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی ایران سال سختی را پیش رو دارد، کرونا همه چیز را بر هم زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید