پلوسی: دولت بایدن یک سیستم درهم شکسته به ارث برده است

به گزارش مجله سرگرمی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بر این باور است که دولت جدید این کشور یک سیستم درهم شکسته به ارث برده است.

پلوسی: دولت بایدن یک سیستم درهم شکسته به ارث برده است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه با شبکه ای بی سی گفت: دولت بایدن یک سیستم درهم شکسته در مرز به ارث برده است.

بر اساس این گزارش، اظهارات نانسی پلوسی در حالی است که تعداد بچه ها مهاجر بدون همراه در مرزهای آمریکا طی هفته های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است.

وی در ادامه اضافه کرد: چیزی که این دولت به ارث برده است، یک سیستم درهم شکسته در مرز است و آنها در حال کوشش برای اصلاح سیاست های مهاجرتی هستند به طوری که به نفع بچه ها باشد. عبور بچه ها بدون همراه از مرز، یک چالش انسانی برای همه ما به شمار می رود.

تعداد بچه ها مهاجر که خود را به مرز مکزیک رسانده اند، طی ماه های اخیر با رشد فزاینده ای روبرو شده و این مساله فشار زیادی را بر پناهگاه ها و تاسیسات وزارت بهداشت و خدمات انسانی آمریکا واقع در مرز مکزیک وارد نموده است.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی آمریکا خواهان یافتن پناهگاه ها و مراکز نگهداری بیشتری برای بچه ها مهاجر بدون همراه شده است؛ آن هم در شرایطی که بحران شیوع ویروس کرونا نگرانی های زیادی را ایجاد نموده است.

در حالی که جو بایدن رئیس جمهور آمریکا وعده داده است تا در سیاست های مهاجرتی سختگیرانه ترامپ بازنگری کند، تعداد مهاجران و پناهجویان در مرزهای این کشور با افزایش چشمگیری همراه شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 138029

به "پلوسی: دولت بایدن یک سیستم درهم شکسته به ارث برده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلوسی: دولت بایدن یک سیستم درهم شکسته به ارث برده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید