(ویدئو) گریه بایدن هنگام عزیمت به واشنگتن

به گزارش مجله سرگرمی، جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا امروز (سه شنبه) ایالت دلاوِر را به مقصد واشنگتن برای حضور در مراسم تحلیف خود که ظهر روز چهارشنبه (به وقت واشنگتن) برگزار می شود ترک کرد.

(ویدئو) گریه بایدن هنگام عزیمت به واشنگتن

به گزارش فارس، در حالی که قرار بود وی با قطار از دلاور به واشنگتن برود اما این سفر به دلایل امنیتی لغو شد و وی با یک هواپیمای خصوصی از دلاور به واشنگتن می رود.

بایدن پیش از ترک دلاوِر در سخنرانی به ابراز سخنانی احساسی پرداخت و در بخشی از سخنرانی خود گریه کرد.

وی ضمن خداحافظی از مردم دلاوِر گفت که همیشه از اینکه فرزند ایالت دلاوِر بوده احساس افتخار می کند.

کمتر از 24 ساعت به پایان دوران دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا باقی مانده است.

وی قصد ندارد در مراسم تحلیف بایدن شرکت کند و صبح روز چهارشنبه برای آخرین بار با هواپیمای مخصوص رئیس جمهور به پایگاه شکاری اندروز واقع در مریلند رفته و در آنجا مراسم خداحافظی وی برگزار شود.

برای مراسم خداحافظی ترامپ، از مقام های دولت او دعوت شده و از آنها خواسته شده ساعت 7:15 صبح روز چهارشنبه به وقت محلی در پایگاه شکاری اندروز حاضر باشند.

طبق برنامه مقرر برای مراسم تحلیف بایدن، قرار است ظهر روز چهارشنبه به وقت محلی واشنگتن دی سی او به عنوان رئیس جمهور جدید سوگند یاد کند.

مراسم تحلیف بایدن و هریس به عنوان رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور جدید آمریکا، تحت تدابیر شدید امنیتی در پایتخت این کشور انجام می گیرد.

به دنبال حمله طرفداران دونالد ترامپ به جلسه کنگره آمریکا که در نتیجه درگیری ها بین آنها و نیروهای امنیتی حداقل پنج نفر کشته شدند، مقام های آمریکایی نیروهای گارد ملی و امنیتی را به پایتخت گسیل و این شهر را به پادگان نظامی تبدیل کرده اند.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: فرارو
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 129151

به "(ویدئو) گریه بایدن هنگام عزیمت به واشنگتن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) گریه بایدن هنگام عزیمت به واشنگتن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید