وزیری: برای حضور در تیم ملی تیروکمان منتظر دعوت فدراسیون هستم

به گزارش مجله سرگرمی، یک عضو تیم ملی ریکرو مردان گفت: از نظر رکوردی و شرایط بدنی کاملا آماده شرکت در مسابقات خارج از سالن تایلند هستم، به شرط آن که حداقل ها تامین گردد.

وزیری: برای حضور در تیم ملی تیروکمان منتظر دعوت فدراسیون هستم

میلاد وزیری در گفت وگو با خبرنگاران، در پاسخ به این پرسش که چرا بعد از شرکت در رقابت های انتخابی تیم ملی در ساری از حضور در تیم ملی امتناع کردید، افزود: بعد از این که در رقابت های انتخابی تیم ملی در ساری شرکت کردم و توانستم رکورد لازم را برای حضور در تیم ملی کسب کنم، منتظر دعوت از سوی فدراسیون تیروکمان بودم، اما متاسفانه هیچ گونه دعوت رسمی چه به صورت شفاهی و چه کتبی از من به عمل نیامد. من حتی اسم خود را برای حضور در تیم ملی در خبرگزاری ها دیدم.

او اعلام نمود: در جلسه ای که با شجاعی، رییس فدراسیون تیروکمان بعد از انتخابی تیم ملی داشتم به او گفتم من از هر لحاظ آماده حضور در تیم ملی هستم به شرط این که شرایط برای من فراهم گردد. حتی به وی این مساله را گوشزد کردم، حضور من تنها معطوف به مسابقات نخواهد بود و هر زمان که فدراسیون از من بخواهد در طول یک سال در خدمت تیم ملی خواهم بود. به هر شکل من 17 سال در تیروکمان فعالیت داشتم و هیچ وقت حاضر نیستم که از این رشته کناره گیری کنم. اما واقعا باید بتوانم زندگی خود را بچرخانم. قطعا صرف حضور در تیم ملی بدون داشتن حقوق ماهانه نمی تواند شرایط خوبی برای من رقم بزند. من باید بتوانم زندگی خود را بچرخانم.

وزیری تاکید نمود: من هنوز هم منتظر دعوت رسمی از سوی فدراسیون تیروکمان هستم به شرط این که حداقل ها برای من تامین گردد. بدون شک حضور من زمانی که دغدغه فکری داشته باشم برای تیم ملی نه تنها مفید نخواهد بود، بلکه به ضرر تیم ملی نیز خواهد بود.

این عضو تیم ملی ریکرو مردان افزود: با رکوردی که در حال حاضر دارم، می توانم در مسابقات آسیایی تایلند و حتی کشورهای اسلامی به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنم. من خواسته زیادی از فدراسیون ندارم و تنها دوست دارم با حضور در تیم ملی زندگی ام با مشکل روبرو نگردد.

وی افزود: فدراسیون هر زمان از من دعوت به عمل آورد، در خدمت تیم ملی خواهم بود. من 16 سال برای تیروکمان زحمت کشیدم و الان حاضر نیستم از چیزی که متعلق به آن هستم کنار بکشم.

وزیری در پاسخ به این پرسش که آیا دوست دارید در رقابت های داخل سالن حضور داشته باشید یا خارج از سالن، گفت : برای من فرقی نمی کند در چه رقابتی شرکت کنم. یک ورزشکار حرفه یی باید بتواند در هر دو بخش حضور فعال و قدرتمندی داشته باشد. سال آینده چند مسابقه مهم از جمله کشورهای اسلامی، بازی های آسیایی داخل سالن و هم چنین 2018 جاکارتا اندونزی را پیش رو داریم. من اگر بخواهم خود را به عنوان یک ورزشکار حرفه یی مطرح کنم، باید از هم اکنون خود را برای تمام رقابت ها چه داخل سالن و چه خارج از سالن آماده کنم تا بتوانم در هر دو بخش به مدال دست پیدا کنم.

او ادامه داد: هدف تمام ملی پوشان و فدراسیون قهرمانی تیم ملی و به اهتزاز در آوردن پرچم ایران است. بدون شک برای رسیدن به این هدف باید کوشش مضاعفی کرد. من دوست ندارم یک ماه باقی مانده به مسابقات کشورهای اسلامی من را به تیم ملی دعوت نمایند که نتوانم به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنم. اگر فدراسیون امروز اجازه حضور من را در تیم ملی بدهند، مطمئن باشید که شرایط بهتری خواهم داشت تا این که بخواهم ظرف 10 روز باقی مانده به هر تورنمنتی وارد تیم ملی شوم.

این عضو تیم ملی ریکرو مردان در ادامه، اظهار کرد: ورزشکاران این رشته واقعا به سختی زندگی خود را می چرخانند. ما حتی از رقابت های لیگ برتر نمی توانیم درآمد خوبی کسب کنیم. به طوری که یک ورزشکار وزنه بردار و یا والیبال امکان دارد در یک فصل از بازی ها 50 میلیون دریافت کند. اما درآمد یک کماندار در طول یک فصل در بهترین حالت دو میلیون تومان است. آیا واقعا با این درآمد یک ورزشکار می تواند زندگی خودش را بچرخاند؟

وی در خاتمه افزود: من در حال حاضر هم از نظر رکوردی و هم از نظر شرایط بدنی در آمادگی خوبی به سر می برم و قطعا اگر با این آمادگی بخواهم در مسابقات خارج از سالن تایلند که اسفند برگزار می گردد شرکت کنم، بهترین عملکرد را خواهم داشت. اما باز هم می گویم این در صورتی است که فدراسیون حداقل ها را برای من تامین کند.

0nlysms.ir: تنها پیامک | مجله موفقیت، پزشکی، خانواده، تکنولوژی، گردشگری، استارتاپ

banoirane.ir: بانوی ایران | مجله خبری و ورزشی بانوان، مجله خانواده

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 دی 1400 بروزرسانی: 12 دی 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 43810

به "وزیری: برای حضور در تیم ملی تیروکمان منتظر دعوت فدراسیون هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیری: برای حضور در تیم ملی تیروکمان منتظر دعوت فدراسیون هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید