هادی غفاری: نان بعضی در فحاشی به روحانی است

به گزارش مجله سرگرمی، برنا نوشت: یک چهره سیاسی اصلاح طلب گفت: من آدم واقع بینی هستم و عقیده دارم امروز لباس روحانیت با لباس 50 سال پیش خیلی فرق دارد.

هادی غفاری: نان بعضی در فحاشی به روحانی است

هادی غفاری، فعال سیاسی اصلاح طلب، در رابطه با توهین به رئیس جمهور در صدا و سیما توسط یک روحانی گفت: من آدم واقع بینی هستم و عقیده دارم امروز لباس روحانیت با لباس 50 سال پیش خیلی فرق دارد. سابق بر این حوزه های ما مطهری، بهشتی و علامه جعفری تربیت می کرد و امروز از این ها تربیت می نماید. البته من نمی گویم همه اینطور هستند، ولی از این قشر زیاد تربیت شده است.

او اضافه نمود: مثل همه مردم یا خیلی از مردم که به دنبال معاش هستند، نان این ها هم در این کار است. مساله دیگر این است که شاید نه همه، ولی بخشی از حاکمیت بدش نمی آید که با صراحت یا با کنایه از این حرف ها زده گردد. به نظر من این ها ولایت مدار نیستند و نان را به نرخ روز می خورند.

غفاری تاکید نمود: اگر فردا حکومت به آقای روحانی بها بدهد و از دولت چیزی به این ها برسد این ها در حد اعجاز از او تعریف می نمایند.

او اضافه نمود: اگر این هتاکی نسبت به رییس یک قوه دیگر انجام می شد با گوینده برخورد می کردند و گاهی در کمتر از این حد هم شکایت و فرد محکوم می شد. مثلا کسی در خصوص قم حرفی زده و گفته که کرونا از قم آمده است در دادگاه برای معاون وزیر یا سخنگوی بهداشت و درمان، پرونده ایجاد کردند، چون گفته بود این بیماری از قم آغاز شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 129888

به "هادی غفاری: نان بعضی در فحاشی به روحانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی غفاری: نان بعضی در فحاشی به روحانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید