موسولینی نامزد انتخابات مجلس اروپا می گردد

به گزارش مجله سرگرمی، یک روزنامه ایتالیایی خبر داده که کایو جوئیلیو سزاره موسولینی نتیجه بنیتو موسولینی رهبر فاشیست ایتالیا در دوران جنگ جهانی دوم، در انتخابات ماه آینده مجلس اروپا نامزد می گردد.

موسولینی نامزد انتخابات مجلس اروپا می گردد

به گزارش گروه بین الملل مجله سرگرمی، روزنامه ایتالیایی ایل مساجرو خبر داده که یکی از نوادگان بنیتو موسولیتی رهبر ایتالیای فاشیست به عنوان نامزد یک حزب دست راستی کوچک در ایتالیا در انتخابات مجلس اروپا نامزد گردد.

بنا بر نوشته این روزنامه، کایو جوئیلیو سزاره موسولینی که سابقه عضویت در نیروی دریایی ایتالیا و کار به عنوان خدمه زیردریایی را دارد، می خواهد به عنوان نامزد حزب برادران ایتالیا در انتخابات ماه آینده مجلس اروپا نامزد گردد.

حزب برادران ایتالیا در انتخابات سراسری مجلسی سال گذشته در ایتالیا توانسته بود تنها 4.4 درصد آرا را از آن خود کند.

نتیجه موسولینی 50 ساله که در آرژانتین متولد شده، درباره نامزدی خودش در انتخابات گفت: افراد بسیاری دوست دارند که اسم موسولینی در میان نامزدها حضور داشته باشد.

اعلام نامزدی موسولینی در انتخابات مجلس اروپا در حالی اجرا شده که او هیچ تجربه سیاسی قبلی نداشته است.

او در یک مصاحبه با رد انتقادها درباره بی تجربگی سیاسی اش گفت: تمام دوران زندگی ام با سیاست عجین شده و با آن نفس کشیده ام.

موسولینی تاکید نموده که در صورت پیروزی در انتخابات و راه یافتن به مجلس اروپا، در همه اقدامات و رای هایم از منافع ملی دفاع خواهم کرد.

بنیتو موسولینی جد پدری سزاره موسولینی، از سال 1922 تا زمان کشته شدنش در سال 1945 در راس قدرت ایتالیا و همچنین رهبر ایتالیای فاشیست بود اما در سرانجام جنگ جهانی دوم پس از شکست در جنگ کشته شد.

بنیتو موسولینی رهبر ایتالیای فاشیست

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 18577

به "موسولینی نامزد انتخابات مجلس اروپا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسولینی نامزد انتخابات مجلس اروپا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید