موارد مشکوک به کرونا در کوهنوردان صعود کننده به دماوند

به گزارش مجله سرگرمی، ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان در قله دماوند از شناسایی موارد مشکوک به کرونا، در هفته گذشته اطلاع داد.

موارد مشکوک به کرونا در کوهنوردان صعود کننده به دماوند

به گزارش مجله سرگرمی از ایسنا، حضور تعداد زیادی از کوهنوردان در آخر هفته ها باتوجه به شیوع مجدد کرونا نگرانی هایی را ایجاد نموده است.

همانطور که در گزارش های قبلی دیده می شد تجمعات کوهنوردان در دماوند به قدری زیاد بود که برخی از کوهنوردان آن را مانند اورست تشبیه می کردند.

همچنین طبق عکس ها و فیلم های منتشر شده خواهیم فهمید که هیچ پروتکل بهداشتی و فاصله اجتماعی رعایت نشده است.

در جدید ترین گزارش ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان قله دماوند موارد مشکوک کوهنوردان به کرونا به چشم می خورد.

این ستاد در روز پنج شنبه 30 مرداد ماه با 3 مورد تب بالای 38.5 درجه با علائم سرفه و سردرد که مشکوک به کرونا بودند روبرو می گردد.

این ستاد به سرعت به این افراد ماسک و دستکش و لباس ایزوله می دهد و آنان را تحت مراقبت جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی به سمت بارگاه دوم می فرستد.

این مورد بسیار نگران کننده نشان می دهد که چرا این همه اصرار وجود دارد تا پروتکل ها بهداشتی و فاصله های اجتماعی رعایت گردد حتی با اینکه فضای کوه آزاد است اما بازهم امکان ابتلا وجود دارد. همچنین طی چند هفته گذشته به قدری تعداد افراد در کوه زیاد بوده که می تواند خطراتی را برای جامعه و خود این افراد ایجاد گردد.

این ستاد در گزارشی دیگر 3 مورد تب و لرز کوهنوردان را اطلاع می دهد. همچنین می گوید که رعایت فاصله گذاری اجتماعی در بیش از 90 درصد از کوهنوردان رعایت نشد!

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 106480

به "موارد مشکوک به کرونا در کوهنوردان صعود کننده به دماوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موارد مشکوک به کرونا در کوهنوردان صعود کننده به دماوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید