مقاله: بندر پورتو ونه ره در تور ایتالیا

به گزارش مجله سرگرمی، یکی دیگر از یادگارهای به جا مانده از قرن های 12 تا 16 میلادی قلعه ای متعلق به خانواده دوریا (Castle of the Doria family) می باشد. دوریا یکی از مهم ترین خانواده های آن دوران در این منطقه به شمار می رفت. این قلعه که با ردیف هایی از درختان و زنجیره ای از سنگ ها و صخره ها احاطه شده که نه تنها محل زندگی این خانواده بوده بلکه به عنوان یک دژ محافظتی نیز کاربرد دارد. برای بازدید از جاذبه های این بندر ایتالیایی با تور اروپا همراه شوید.

مقاله: بندر پورتو ونه ره در تور ایتالیا

با وجود چندین بنای تاریخی در مرکز روستای له گریزی (Le Grazie) می توان گفت که مرکز قدیمی شهر ظاهر تاریخی و قرون وسطایی خود را به خوبی حفظ کرده است. صومعه قرون وسطایی الایوتنز (Olivetans) و کلیسای لیدی آو گریسز (Our Lady of the Graces) که مربوط به قرن 14 میلادی است در اینجا قرار دارند. خرابه های ویلای رومی که مربوط به قرن اول میلادی نیز در این بخش از روستا قرار گرفته است. جذاب ترین بناهای روستای فزانو کلیسای سنت جان تعمید دهنده (church of St. John the Baptist) که در سال 1740 ساخته شده است و ویلای کاتانئو (Cattaneo) است که به تازگی بازسازی شده است.

پورتو ونه ره در جنوبی ترین نقطه شبه جزیره ای در راس غربی خلیج لااسپتزیا (Gulf of La Spezia) است که به خلیج شاعران معروف است. بخش پورتو ونه ره از 3 روستای فزانو، له گریزی و پورتو ونه ره (Fezzano, Le Grazie and Portovenere) و 3 جزیره پالماریا، تینو و تینتو (Palmaria, Tino and Tinetto) تشکیل شده است. قدمت این بخش به قرن اول پس از میلاد بازمی گردد. اسم پورتو ونه ره را از نام معبدی گرفته اند که به افتخار ونوس (الهه زیبایی و عشق) در همین محل ساخته شده بود.

منبع مقاله: بندر پورتو ونه ره در تور ایتالیا

انتشار: 20 دی 1400 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164186

به "مقاله: بندر پورتو ونه ره در تور ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بندر پورتو ونه ره در تور ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید