مشارکت در انتخابات حمایت از نظام است

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار شهرستان باشت گفت: حضور و مشارکت در انتخابات تنها رای دادن به یک داوطلب نیست بلکه حمایت از نظام است.

مشارکت در انتخابات حمایت از نظام است

مسعود حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران، اضافه کرد: هرکس بر اساس بینش و درکی که از جامعه خود دارد پای صندوق رای می آید و برحسب تفکر خود رای می دهد و انتظار دارد داوطلبی که انتخاب می نماید بتواند به جامعه خدمت کند و هر فرد باید خودش برای جامعه اش تصمیم بگیرد.

فرماندار شهرستان باشت توضیح داد: اگر با مشارکت نکردن در انتخابات کاستی و ضعف ها رفع می گردد ما هیچ کدام رای نمی دهیم اما شرکت در انتخابات و حضور حداکثری وظیفه شرعی، اخلاقی و قانونی ماست تا مسائل حل گردد و مردم بتوانند زندگی خوبی را برنامه ریزی نمایند.

حسینی اظهار کرد: مشکل و کاستی وجود دارد و انتخابات تاثیری بر حل این مسائل دارد و اینکه ما بتوانیم فردی اصلح را انتخاب کنیم که برنامه ریز، علمی و دارای قدرت اجرایی و مالی باشد و بتواند به کشور و مردم یاری کند و موثر واقع گردد.

وی بیان نمود: اگر ما با این بینش ها در انتخابات اسفند 98 حضور پیدا کنیم می توانیم ضعف های جامعه را از بین ببریم و در اصل بی انگیزگی و بی تفاوتی به رای دادن باعث می گردد که کشور با این مسائل روبرو گردد.

فرماندار شهرستان باشت تاکید نمود: با توجه به تبلیغات گسترده ای که علیه کشور انجام می گردد و خیلی ها سعی می نمایند مردم را از نظام و از ولایت رهبری دور نمایند اگر همه پای صندوق های رای بیاییم و بار دیگر نشان دهیم که با این رای پشت نظام هستیم قطعا می تواند اقتدار ما را بالا ببرد و دشمنان منتظر هستند که مردم حضور پیدا ننمایند که در سطح بین المللی بگویند که ایران از پشتوانه مردمی برخوردار نیست و بتوانند فشار های خود را مضاعف نمایند و اگر مردم حضور پیدا نمایند می توانند کشور را حمایت نمایند.

حسینی اعلام کرد: ما به عنوان مجری باید اصل بی طرفی خود را نشان دهیم و تنها شرایط را آماده کنیم که یک انتخابات سالم برگزار گردد و مردم رفتار ما را به عنوان هیئت اجرایی و نظارت می بینند و اگر مشاهده نمایند که ما تلاشمان در صدد آماده کردن زمینه برای انتخابات خوب است برداشت مثبتی را نسبت به ما می توانند داشته باشند.

وی ادامه داد: مردم باید در انتخاب خود به سابقه و عملکرد داوطلبان توجه داشته باشند.

فرماندار شهرستان باشت اظهار کرد: ما مردم را دعوت می کنیم که پای صندوق رای بیایند و این حضور و مشارکت در انتخابات تنها رای دادن به یک داوطلب نیست بلکه رای دادن به نظام است و رای ما یک حمایت و پشتیبانی دیگر از این نظام است.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 70384

به "مشارکت در انتخابات حمایت از نظام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت در انتخابات حمایت از نظام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید