مسئولیت مدیریت غیرقانونیِ آزادی با من، لاله از انقلاب نمی رود

به گزارش خبرنگاران، دوره سرپرستی فرهاد نیکوخصال در مجموعه ورزشی آزادی به خاتمه رسیده است. وی 24 تیرماه با حکم مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی جایگزین محمودی فر شد که تنها 5 ماه از مدیریتش در این مجموعه می گذشت.

مسئولیت مدیریت غیرقانونیِ آزادی با من، لاله از انقلاب نمی رود

نیکوخصال با حفظ سمت خود به عنوان مدیریت مجموعه های سوارکاری کل کشور به عنوان سرپرست مجموعه ورزشی آزادی منصوب شد. حالا دوره قانونی سرپرستی وی به سرانجام رسیده و همین موضوع، ابهاماتی را در مورد ادامه مدیریت اش ایجاد نموده است.

حسن کریمی در مصاحبه با خبرنگاران در این مورد گفت: پست اصلی فرهاد نیکوخصال در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، مدیریت مجموعه سوارکاری است. وی صرفا تا تعیین تکلیف مدیریت قطعی مجموعه ورزشی آزادی به عنوان سرپرست این مجموعه منصوب شد. قرار ما از همان ابتدا همین بود.

وی در مورد برخی صحبت های مطرح شده مبنی بر اینکه نیکوخصال به حالت قهر، در محل کار خود در مجموعه آزادی حاضر نمی گردد نیز گفت: اینها صحبت های بچه گانه است، مگر او بچه است چنین رفتارهایی داشته باشد. همین الان که من با شما صحبت می کنم، نیکوخصال در محل کار خود در مجموعه آزادی مستقر است.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در این رابطه ادامه داد: سرپرستی فرهاد نیکوخصال در مجموعه ورزشی آزادی برای چهار ماه بود و حالا این چهارماه به سرانجام رسیده است. صحبتی هم که وی با من مطرح نمود، این بود که دوره سرپرستی ام به سرانجام رسیده و از این به بعد مدیریت من در آزادی غیر قانونی است؛ درست هم می گوید اما از نظر من مسئله ای نیست.

کریمی تاکید نمود: تازمانیکه وضعیت مدیریت مجموعه ورزشی آزادی تعیین گردد، نیکوخصال به عنوان سرپرست این مجموعه را مدیریت خواهد نمود. تا آن موقع هم مسئولیت مدیریت غیرقانونی او با من است. تا به امروز گزینه هایی برای انتخاب به عنوان مدیرعامل مجموعه ورزشی آزادی داشته ایم اما در مورد هیچ یک به نتیجه نرسیده ایم.

به گزارش خبرنگاران، در مورد مدیریت مجموعه ورزشی انقلاب هم صحبت هایی مبنی بر جابه جایی مطرح است. گفته می گردد محمد لاله که از 15 اسفندماه سال گذشته مدیریت این مجموعه را بر عهده دارد، قرار است جایگزین یدالله جعفری مدیریت پشتیبانی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گردد که بازنشسته گردد. حسن کریمی اما این موضوع را نیز رد کرد.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در این مورد به خبرنگاران گفت: لاله همچنان با قدرت به مدیریت خود در مجموعه ورزشی انقلاب ادامه می دهد. مدیریت جدید بخش پشتیبانی شرکت هم به زودی معرفی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مسئولیت مدیریت غیرقانونیِ آزادی با من، لاله از انقلاب نمی رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئولیت مدیریت غیرقانونیِ آزادی با من، لاله از انقلاب نمی رود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید