لیندسی گراهام: کودتای بروکراتیک علیه ترامپ در جریان است

به گزارش مجله سرگرمی، سناتور لیندسی گراهام با اشاره به گزارش اخیر نیویورک تایمز تاکید نمود که کودتایی بروکراتیک علیه رئیس جمهوری آمریکا در جریان است.

لیندسی گراهام: کودتای بروکراتیک علیه ترامپ در جریان است

به گزارش خبرنگاران، لیندسی گراهام، از سناتورهای ایالت کارولینای جنوبی در مصاحبه با فاکس نیوز ساندی به این پرسش پاسخ داد که آیا راد روزنستاین، معاون دادستان کل آمریکا باید بابت کوشش به استفاده از متمم 25 قانون اساسی برای عزل دونالد ترامپ از مقام ریاست جمهوری اخراج گردد یا خیر.

او گفت: ترامپ نباید روزنستاین را اخراج کند مگر اینکه برایش مستدل گردد که او دروغ می گوید. روزنستاین مواردی که روزنامه نیویورک تایمز علیه او مطرح نموده است، نپذیرفت اما یک کودتای بروکراتیک علیه دونالد ترامپ وجود دارد که اینجا کشف شد. افرادی در اف بی آی برای لکه دار کردن انتخابات ریاست جمهوی 2016 و نشان دادن آن به نفع هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ها در انتخابات کوشش کردند.

او با اشاره به مقام های سابق اف بی آی اضافه کرد: من نمی دانم روزنستاین چه کار نموده است اما می دانم اندرو مک کیب یا پیتر استرزوک و لیزا پیج چه کاری نموده اند.

بسیاری از محافظه کاران آمریکایی با استناد به پیامک های رد و بدل گردیده میان پیج و استرزوک حین انتخابات 2016 آن را مدرکی دال بر جانبداری علیه ترامپ درون این سازمان می دانند. گراهام گفت: آنها برای تخریب این رئیس جمهوری آمریکا کوشش کردند.

این در حالی است که گزارش بازرس کل آمریکا حاکی از عدم جانبداری اف بی آی در تحقیقات کنونی علیه ترامپ و تحقیقات گذشته علیه کلینتون است. گراهام در ادامه گفت: اگر روزنستاین دست داشته است، باید اخراج گردد. اگر کاری ننموده است، باید رهایش کرد اما او نمی تواند این تصمیم را بگیرد. ما به شورای ویژه ای احتیاج داریم تا این مساله را آنالیز کند. روزنستاین با عدم تشکیل یک شورای ویژه برای آنالیز تمام این مسائل مرتکب بدخدمتی می گردد.

جمعه گذشته روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد روزنستاین پیشنهاد ضبط مخفیانه مکالمات رئیس جمهوری آمریکا را مطرح نموده و درباره احتمال استفاده مقام های دولتی از متمم 25 قانون اساسی آمریکا برای عزل او از کاخ سفید بحث نموده است. روزنستاین اما با صدور بیانیه های متعددی گزارش نیویورک تایمز را رد کرد.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 3736

به "لیندسی گراهام: کودتای بروکراتیک علیه ترامپ در جریان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیندسی گراهام: کودتای بروکراتیک علیه ترامپ در جریان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید