غول های آمریکایی برای مقابله با کرونا وارد شدند!

به گزارش مجله سرگرمی، شرکت های عظیم آمریکا برای یاری به بازار کار این کشور، شمار زیادی از افراد را استخدام خواهند کرد.

غول های آمریکایی برای مقابله با کرونا وارد شدند!

به گزارش مجله سرگرمی به نقل از رویترز، بنک آف امریکا که یکی از دو بانک عظیم این کشور محسوب می گردد، در بیانیه ای گفت که برای حمایت از بازار کار در این مقطع حساس قصد استخدام 1700 نیروی جدید در یک ماه آینده را دارد. این بانک اکنون بیش از 208 هزار کارمند دارد.

این بانک در بیانیه خود همچنین با اعلام آمادگی برای حمایت از مشتریان آسیب دیده خود گفته است، برای حمایت بیشتر از کسب و کارها و اشخاص، مهلت بازپرداخت اقساط وام های خود را تمدید خواهد نمود. متعهد به حفظ دسترسی مشتریان مان به خدمات مورد احتیاجشان هستیم و در این مقطع سخت در کنارشان خواهیم بود.

در شرایطی که بسیاری از کسب و کارهای آمریکایی در نتیجه شیوع ویروس کرونا مجبور به تعطیلی بخشی یا تمام فعالیت های خود شده اند، بعضی از کارشناسان نسبت به افزایش سریع و قابل توجه شمار بیکاران در نتیجه ورشکستگی شرکت ها هشدار داده اند و این مساله باعث شده است دولت و نهادهای اقتصادی در این کشور حمایت های خود از کسب و کارهای آمریکایی را افزایش دهند.

پیش از این عظیمترین بانک آمریکایی، یعنی جی پی مورگان از پرداخت پاداش 1000 دلاری به کارکنانش برای خدمت رسانی به مردم در شرایط بحرانی ناشی از کرونا خبر داده بود. این بانک همچنین از اهدای 100 میلیون دلار وجه نقد برای تامین اقلام دارویی و پزشکی مورد احتیاج مقابله با ویروس کرونا در مناطق کمتر توسعه یافته آمریکا خبر داده است.

پیش تر نیز عظیمترین فروشگاه اینترنتی آمریکا و دنیا اعلام نموده بود در نظر دارد 100 هزار نیروی جدید را طی هفته های آینده استخدام کند که بخش عظیمی از این افراد در شبکه توزیع و انبار این شرکت به کار گرفته خواهند شد.

همچنین دولت آمریکا احتمال خرید بعضی از شرکت های این کشور برای حمایت از آن ها در برابر پیامدهای کرونا را رد ننموده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 78413

به "غول های آمریکایی برای مقابله با کرونا وارد شدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غول های آمریکایی برای مقابله با کرونا وارد شدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید