شمخانی: مدافعان سلامت در شرایط تحریم جانشان را کف دست گرفته اند ، کرونا را شکست می دهیم.

به گزارش مجله سرگرمی، دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: در دفاع مقدس با وجود تحریم تسلیحاتی، جوان ایرانی صدام و حامیانش را شکست داد و دنیا را شگفت زده کرد و این بار مدافعان سلامت در شرایط تحریم بی سابقه، جانشان را کف دست گرفته اند و دوباره شگفتی در راه است.

شمخانی: مدافعان سلامت در شرایط تحریم جانشان را کف دست گرفته اند ، کرونا را شکست می دهیم.

به گزارش مجله سرگرمی، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران امروز (دوشنبه) در توئیتی با اشاره به کوشش مدافعان سلامت در مقابله با کرونا علی رغم تحریم های آمریکا نوشت: در دفاع مقدس با وجود تحریم تسلیحاتی، جوان مومن ایرانی با ایثار و خلاقیت، صدام و حامیانش را شکست داد و دنیا را شگفت زده کرد.

وی اضافه نمود: تاریخ تکرار شده و این بار مدافعان سلامت در شرایط تحریم بی سابقه، جانشان را کف دست گرفته اند. دوباره شگفتی در راه است. کرونا را شکست می دهیم.

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران 28 اسفند ماه نیز در صفحه توئیترش در واکنش به ادعای بی اساس مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا نوشته بود: فرافکنی شیوه مرسوم آمریکا برای فرار از پاسخگویی است. مقامات آمریکا به جای متهم سازی دروغین چین و ایران، به مطالبات بین المللی در مورد نقش این کشور در فراوری و انتشار کرونا و استمرار جنایت علیه مردم ایران با تداوم تحریم های مالی پاسخ دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 78972

به "شمخانی: مدافعان سلامت در شرایط تحریم جانشان را کف دست گرفته اند ، کرونا را شکست می دهیم." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمخانی: مدافعان سلامت در شرایط تحریم جانشان را کف دست گرفته اند ، کرونا را شکست می دهیم."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید