شرکت های دانش بنیان دانشجویی حمایت می شوند، افزایش مراکز رشد در امسال

به گزارش مجله سرگرمی، رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران با بیان اینکه در امسال شتاب خوبی برای افزایش مراکز رشدداشته ایم، گفت: شرکت های دانش بنیان نوپا که توسط دانشجویان راه اندازی می شوند مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

شرکت های دانش بنیان دانشجویی حمایت می شوند، افزایش مراکز رشد در امسال

جبار علی ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله سرگرمی با اشاره به استفاده از ظرفیت دانش آموختگان در تاسیس شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد گفت: یکی از فعالیت های موثر این دانشگاه استفاده از پتانسیل و ظرفیت های علمی و پژوهشی دانش آموختگان این دانشگاه در راه اندازی شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد و همچنین فعالیت های علمی و پژوهشی است .

وی اضافه کرد: دانش آموختگان این دانشگاه افرادی کاربردی با دانش بالا هستند که می توانند نه تنها به مراکز علمی و تحقیقاتی یاری نمایند بلکه با فعالیت های علمی شان در مدیریت پروژه های مختلف کشور را از بحران های مختلف محافظت نمایند.

ذاکری ادامه داد: توصیه من به همه مراکز صنعتی و حتی دانشگاه ها و مراکز علمی این است که از پتانسیل و استعداد های دانش آموختگان دانشگاهی در بخش های مختلف پژوهشی، تولیدی و صنعتی نهایت بهره برداری و استفاده را بنمایند چراکه بدون شک با نتایج قابل قبولی روبرو خواهند شد.

رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران در انتها گفت : این دانشگاه توانسته است با استفاده از ظرفیت دانشجویان خود به دستاوردهای زیادی برسد که نه تنها برای دانشگاه بلکه برای کشور سودآوری داشته و تاثیر تحریم ها را بر روی قطعات مورد احتیاج کشور کاهش دهد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 مرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 29959

به "شرکت های دانش بنیان دانشجویی حمایت می شوند، افزایش مراکز رشد در امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت های دانش بنیان دانشجویی حمایت می شوند، افزایش مراکز رشد در امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید