سرویس کردی خبرگزاری مهر مورد حمایت مسئولان کردستان قرار می گیرد

به گزارش مجله سرگرمی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان به همراه قباد آرش مسئول روابط عمومی این سازمان امروز پنج شنبه به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار از دفتر خبرگزاری مهر استان بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت های خبرنگاران این رسانه قرار گرفتند.

سرویس کردی خبرگزاری مهر مورد حمایت مسئولان کردستان قرار می گیرد

بهرام نصراللهی زاده در این بازدید گفت: معتقدم توسعه تنها مربوط به بخش عمرانی نیست بلکه زیربنا و اساس تحقق توسعه در مباحث فرهنگی و هنری است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان عنوان کرد: برنامه های توسعه استان در ادارات ونهادهای دولتی نباید صرفا توسط کارشناسان شاغل در این مجموعه ها تهیه وتدوین شود و باید مردم هم در این امر مهم مشارکت داده شوند.

وی اظهار داشت: از جمله برنامه های ما در سال جاری برگزاری چندین نشست رسانه و توسعه است تا بدین گونه بیشتر به مسائل توسعه ای از دید و نگاه رسانه ها پرداخته شود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان در ارتباط با وضعیت بخش کردی خبرگزاری مهر هم گفت: برای حمایت از این بخش از خبرگزاری که فعالیت آن همچنان استمرار داشته باشد از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

آرمان نصراللهی مدیر خبرگزاری مهر کردستان هم در این دیدار گفت: در ابتدای تاسیس بخش کردی خبرگزاری مهر استان، استاندار وقت وعده حمایت مالی از این بخش را داد و در این راستا هم تفاهمنامه ای به امضا رسیده است.

وی عنوان کرد: امروز نیازمند حمایت های لازم برای حفظ و توسعه بخش زبان کردی خبرگزاری مهر هستیم تا همچنان مدیریت آن توسط استان انجام شود.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 21 مرداد 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 147

به "سرویس کردی خبرگزاری مهر مورد حمایت مسئولان کردستان قرار می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرویس کردی خبرگزاری مهر مورد حمایت مسئولان کردستان قرار می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید