روحانی چگونه سرمربی تیم ملی کاراته روسیه شد؟

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، حسین روحانی یکی از پرافتخارترین کاراته کاهای ایران است که به گواه ملی پوشان و کارشناسان این رشته یکی از فنی ترین مربیان کاراته ایران است که نقش مهمی در کادر فنی تیم ملی در موفقیت های چند سال اخیر کاراته ایران در میادین بین المللی داشته است.

روحانی چگونه سرمربی تیم ملی کاراته روسیه شد؟

بحث مربیگری روحانی در خارج از ایران از دو سال قبل رقم خورد و هر بار به دلایلی عقدقرارداد وی به مشکل روبرو شده و منتفی می شد. اما انتشار خبر قریب القوع سفر وی به روسیه و قبول راهنمایی تیم ملی روسیه باعث تعجب بعضی اهالی کاراته شد. این ملی پوش کاراته بعد از ورود به مسکو، به کازان رفت و مسابقات قهرمانی این کشور ار زیر نظر گرفت.

اما اینکه وی چگونه سرمربی روسیه شد نیز سئوالی است که ذهن اهالی کاراته را به خود مشغول نموده است. بحث انتخاب سرمربی برای تیم ملی از شش ماه قبل در فدراسیون کاراته روسیه باز شد. مسئولان امر از سه مربی آذربایجانی، دو مربی ترکیه ای و دو مربی ایرانی روزمه و برنامه دریافت کردند و در نهایت برنامه های روحانی مورد قبول نهاده شد.

روحانی یک هفته قبل از اعزام به رقابتهای کاراته وان مسکو برنامه و روزمه خود را ارسال کرد و در نهایت مذاکرات مستقیم رئیس فدراسیون کاراته روسیه و حسین روحانی در حاشیه رقابتهای لیگ جهانی به نتیجه رسید و قرارداد امضا شد تا پس از صدور مجوز کار و ویزا، وی پنجشنبه 16 آبان ماه راهی کازان شد.

مربی جدید تیم ملی روسیه در این رابطه به خبرنگاران گفت: رفتن من به مسکو غیرمنتظره نبود. حضور من به عنوان سرمربی این کشور در همان مسابقات مسکو نهایی شده بود، ولی خبری از آن منتشر نشده تا اینکه ویزا صادر و بلیط هواپیما برای من ارسال شد و ساعاتی قبل از ترک تهران این موضوع را رسانه ای کردم. در دو سال گذشته از رسانه ای شدن موضوع قرارداد با کشورهای دیگر لطمه خورده بودم و نمی خواستم این بار چنین اتفاقی بیفتد.

وی اضافه کرد: کل جریان حضور من در روسیه این بود که شش مربی دیگر غیر از من مدتها قبل با فدراسیون روسیه مذاکره و برنامه خود را به فدراسیون کاراته این کشور داده بودند. من یک هفته قبل از مسابقات روسیه برنامه دادم که مورد قبول نهاده شد. متاسفانه دوستان فراموش کردند که سالهای قبل چه کارهایی برعلیه من که در کشوری مشغول به کار نشوم انجام داده اند. هیچ کار پنهانی انجام نداده و سرمربی تیم ملی در جریان کارها بود.

روحانی در سرانجام گفت: سالها به عنوان کاراته کا و مربی در خدمت کاراته ایران بوده ام، افتخارات زیادی کسب نموده، تلخ و شیرینی های زیادی داشتم، حالا فرصتی است تا چالش جدیدی را تجربه کنم. مطمئن هستم تیم ملی با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد و روزهای خوبی پیش روی کاراته ایران هست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 58353

به "روحانی چگونه سرمربی تیم ملی کاراته روسیه شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی چگونه سرمربی تیم ملی کاراته روسیه شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید