دیدار رئیس کمیته ملی المپیک با کادر سرپرستی کاروان ورزش ایران

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اندونزی، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان که شب گذشته وارد جاکارتا شد به محض ورود راهی دهکده هجدهمین دوره بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا شد و با اعضای کادر سرپرستی کاروان و سرپرستان رشته های مختلف حاضر در دهکده دیدار وگفت و گو کرد.

دیدار رئیس کمیته ملی المپیک با کادر سرپرستی کاروان ورزش ایران

در ابتدای این دیدار نصراله سجادی سرپرست کاروان اعزامی کشورمان ضمن خیر مقدم به رییس کمیته ملی المپیک گزارش کاملی را در خصوص وضعیت اسکان، تغذیه، حمل و نقل و مسایل فنی ورزشکاران ارائه کرد.

صالحی امیری نیز ضمن ابراز امیدواری برای اعضای کاروان ورزشی کشورمان خواهان برنامه ریزی و پیگیری مسایل جهت اسکان بی دغدغه و پیگیری دقیق و منظم تمرینات ورزشکاران جهت حضوری موفق در دیدارهایشان شد.

منبع: خبرگزاری مهر
اخبار و مقالات مرتبط با "دیدار رئیس کمیته ملی المپیک با کادر سرپرستی کاروان ورزش ایران"

به گزارش خبرنگاران، رقابتهای کانوپولوی قهرمانی جهان از نهم تا چهاردهم مردادماه در کانادا برگزار شد که تیم مردان ایران با کسب عنوان قهرمانی قاره آسیا جواز حضور در این مسابقات را بدست آورد.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جوانان آسیا به میزبانی کشور میانمار برگزار می شود.

سوسن طوفانی در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: این کاروان ورزشی اعزامی به مسابقات بین المللی ایران جونیور از 9 بازیکن در بخش دختران و هفت بازیکن در بخش پسران تشکیل گردیده است.

به گزارش خبرنگاران، آخرین تمرین تیم ملی والیبال با حضور اصحاب رسانه امروز دوشنبه در سالن فدراسیون برگزاری شد و ملی پوشان تمرینات خود را زیر نظر ایگور کولاکوویچ پیگیری کردند.

به "دیدار رئیس کمیته ملی المپیک با کادر سرپرستی کاروان ورزش ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با دیدار رئیس کمیته ملی المپیک با کادر سرپرستی کاروان ورزش ایران

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید