دهمرده: مردم سیستان و بلوچستان در حال گرایش به حاشیه نشینی هستند

به گزارش مجله سرگرمی، نماینده مردم زابل در مجلس شوراس اسلامی با بیان اینکه برای نگهداشتن مردم شریف سیستان و بلوچستان هیچ اقدامی صورت نمی گیرد و آنها به حاشیه نشینی می پیوندند، تاکید نمود: احساس همدردی می گردد و می گویید که برای سیستان باید کاری کرد، ولی عملی صورت نمی گیرد.

دهمرده: مردم سیستان و بلوچستان در حال گرایش به حاشیه نشینی هستند

به گزارش خبرنگاران، حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل در مجلس شورای در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس در تذکری به رییس جمهور گفت: بارها و بارها درباره عقب ماندگی های تاریخی سیستان و بلوچستان در زیرساخت ها به ویژه سیستان از قبیل اشتغال و معیشت، خشکسالی ریزگردها، نبود راه آهن گاز و آب و مطالب متعدد دیگر تذکر و نطق نوشته شد، قول دادید ولی متاسفانه عملی نشد. یک نمونه آن این است که چهار گل در یک کلاس درس بر اثر نبود زیرساخت در آتش سوختند و قلب مردم تمام شریف را به درد آوردند، چه کسی پاسخگوست؟

وی اضافه کرد: مسئولان بزرگوار، مردم در اثر نداشتن حداقل معیشت در سرزمین بسیار حساس سیستان و به فرموده رهبری تنگه احد ایران، در حال تخلیه هستند. برای نگهداشتن این مردم شریف هیچ اقدامی صورت نمی گیرد و آنها به حاشیه نشینی می پیوندند. احساس همدردی می گردد و می گویید که برای سیستان باید کاری کرد، ولی عملی صورت نمی گیرد. آیا آنالیز شد که که مردم در چه شرایطی به سر می برند؟ برای خشکسالی دستور دادید که جای تشکر دارد ولی آیا آنالیز شد که چند درصد از دستور شما اجرایی و عملیاتی شده است؟

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 8885

به "دهمرده: مردم سیستان و بلوچستان در حال گرایش به حاشیه نشینی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دهمرده: مردم سیستان و بلوچستان در حال گرایش به حاشیه نشینی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید