دردسرهای شیوع ویروس کرونا برای بانوی رکابزن ایران

به گزارش مجله سرگرمی، بانوی رکابزن ایران گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا مجبور است به تنهایی تمرین کند و در تمرینات بدنسازی اش نیز وقفه افتاده است.

دردسرهای شیوع ویروس کرونا برای بانوی رکابزن ایران

فرانک پرتو آذر در گفت و گو با خبرنگاران در باره شرایط تمرینی خود پس از شیوع ویروس کرونا اعلام کرد: تمریناتم انفرادی شده و تمرینات گروهی نداریم. به دلیل نبود جهت دوچرخه در ایران، به صورت گروهی در جاده ها تمرین می کنیم اما الان به دلیل شیوع ویروس کرونا تمرینات گروهی نداریم و اینکه خودم هم به تنهایی در جاده تمرین کنم امکان پذیر نیست. اگر محلی به دور از محیط شهری باشد که بتوانم تمرین کنم خوب است اما چنین جایی نیست و یا من از وجودش اطلاعی ندارم.

او ادامه داد: باشگاه ها نیز تعطیل شده اند و من برخی از تمرینات بدنسازی ام را در خانه انجام می دهم اما خب خیلی از دستگاه ها را داخل منزل ندارم و همین مسئله تمریناتم را محدود نموده است. فعلا تمرینات دوچرخه را به هر نحوی شده انجام می دهم اما در تمرینات بدنسازی وقفه انداخته ام تا شرایط به ثبات برسد و باشگاه ها باز شوند.

دارنده مدال برنز قهرمانی آسیادر خصوص از دست دادن جام جهانی امارات گفت: من به این رقابت ها دعوت شده بودم اما با لغو پرواز ها از سوی امارات شرایط حضور من در آن رقابتها فراهم نشد. البته از لحاظ تامین هزینه های حضور در آن مسابقات هم مشکل داشتم با این حال هر طور بود می خواستم هزینه آن را تامین کنم که وقتی بحث شیوع ویروس کرونا و لغو پروازها پیش آمد، منصرف شدم.

بانوی رکابزن ایران در خصوص مشکل اقتصادی خود برای حضور در مسابقات بین المللی توضیح داد: من برای قهرمانی آسیا و پس از آن مسابقات دبی هزینه کردم و دیگر پس اندازی ندارم و از لحاظ اقتصادی برایم امکانپذیر نیست به مسابقه دیگری بروم. از طرفی سال آینده مسابقات بزرگی را برنامه ریزی نموده ام شرکت کنم تا رنکینگ جهانی و آسیایی خود را ارتقا دهم و از الان برای بازی های آسیایی 2022 آماده شوم اما بدون حامی اقتصادی نمی گردد و به دنبال پیدا کردن حامی اقتصادی هستم که به من یاری کند.

مجله دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مهسان بلاگ: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 73716

به "دردسرهای شیوع ویروس کرونا برای بانوی رکابزن ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسرهای شیوع ویروس کرونا برای بانوی رکابزن ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید