خط فراوری گوشی های ال جی در کره جنوبی تعطیل می گردد

به گزارش مجله سرگرمی، طی سال های گذشته، اوضاع و احوال بخش موبایل ال جی اصلا خوب نبوده است و در برابر رقیب دیرینه یعنی سامسونگ حرف چندانی برای گفتن ندارد. حالا طبق گزارش های منتشر شده، یکی از کارهایی که ال جی میخواهد برای کاهش هزینه ها انجام دهد، تعطیل کردن خط فراوری گوشی های این شرکت در کره جنوبی است. در این گزارش که یک رسانه کره ای آن را منتشر نموده، آمده که این وظیفه به خطوط فراوری موجود در ویتنام محول می گردد.

خط فراوری گوشی های ال جی در کره جنوبی تعطیل می گردد

در همین رابطه خبرگزاری رویترز گزارش داده که خط فراوری موجود در کره جنوبی، عمدتا وظیفه فراوری مدل های پرچم دار را برعهده دارد و روی هم رفته 10 تا 15 درصد از کل گوشی های ال جی را فراوری می نمایند. ال جی همیشه به ارائه برچسب ساخت کره برای مدل های مختلف گوشی های خود افتخار می نماید و به همین خاطر چنین تصمیمی مطمئنا برای مدیران ال جی راحت نبوده است. البته در دنیای کسب وکار چنین موضوع هایی محلی از اعراب ندارند و با توجه به فروش پایین تر از حد انتظار گوشی های این شرکت، چنین اقداماتی کاملا منطقی است. یک رویکرد دیگر که پیش روی ال جی قرار گرفته است، افزایش قیمت ها است که همین حالا هم گوشی های این شرکت نسبت به بسیاری از رقبا با قیمت بالاتری عرضه می شوند و به همین خاطر مدیران آن نمی توانند به سمت این راستا حرکت نمایند.

اگرچه مدیران ال جی بارها اعلام نموده اند که بخش موبایل را تعطیل نمی نمایند، ولی چنین تصمیمی می تواند نشان دهنده شروع یک سرانجام باشد. به غیر از بازار آمریکا که گوشی های پرچم دار ال جی تقریبا حضور قابل توجهی دارند، در کره جنوبی هم تعدادی از کاربران، هواداران پروپاقرص گوشی های این شرکت هستند. اما در نهایت گوشی های این شرکت در برابر رقبا امکانات جذابی ندارند و حالا اتفاقی که برای خط فراوری موجود در کره جنوبی اتفاق افتاده، می تواند برای خطوط فراوری موجود در کشورهای دیگر هم اتفاق بیفتد. در حال حاضر، بخش موبایل ال جی برای نجات خود هیچ راهی جز ارائه تعدادی گوشی جذاب و پرطرفدار ندارد.

چرا گوشی های ال جی دیگر محبوبیت سابق را ندارند؟

منبع: The Verge

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 20802

به "خط فراوری گوشی های ال جی در کره جنوبی تعطیل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط فراوری گوشی های ال جی در کره جنوبی تعطیل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید