خداوردی: پول داریم ولی بازیکنان اعتماد نمی نمایند، بازیکنانم به تیم دوازدهم جدول رفتند

سرمربی تیم والیبال شهروند اراک گفت: تیم ما در حال حاضر از نظر مالی مسئله ای ندارد چون بودجه لازم به تیم تزریق شده ولی بازیکنان به تیم ما اعتماد نمی نمایند.

خداوردی: پول داریم ولی بازیکنان اعتماد نمی نمایند، بازیکنانم به تیم دوازدهم جدول رفتند

اکبر خداوردی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر والیبال گفت: ما از قبل درگیر مسائل مالی بودیم. البته در لیگ برتر، هیچ تیمی جز شهرداری ورامین نتوانسته به بازیکنانش بیش از 30 درصد دستمزدشان را پرداخت کند.

وی ادامه داد: ما هم مدتی قبل حدود 20 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان را به آنها پرداخت کردیم ولی طبق قانون باید 55 درصد می پرداختیم. نتیجه اینکه 5 بازیکن از تیم ما جدا شدند.

ملی پوش پیشین والیبال ایران گفت: مسائل مالی و فشاری که روی بازیکنان وجود داشت، باعث شد تا آنها به اولین پیشنهاد، پاسخ دهند و از تیم ششم جدول به تیم دوازدهم جدول بپیوندند. آنها خیلی برای تیم زحمت کشیدند ولی بهتر بود در این شرایط سخت هم در کنار تیم می ماندند.

خداوردی توضیح داد: در حال حاضر ما باید به دنبال جذب چند بازیکن از دسته یک باشیم. تیم شهروند اراک در حال حاضر از نظر مالی مسئله ای ندارد چون بودجه لازم به تیم تزریق شده ولی بازیکنان به تیم ما اعتماد نمی نمایند.

ملی پوش پیشین والیبال ایران در سرانجام گفت: ما در هر بازی از حمایت 3000 تماشاگر سود می بریم که بزرگ ترین و مهم ترین سرمایه ماست. ما به هیچ عنوان نمی خواهیم که این شور و حال و حمایت افت کند. برنامه های خوبی برای جذب اسپانسر در لیگ آینده در نظر داریم.

تیم شهرداری اراک در هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال، میزبان شهرداری گنبد است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 9017

به "خداوردی: پول داریم ولی بازیکنان اعتماد نمی نمایند، بازیکنانم به تیم دوازدهم جدول رفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداوردی: پول داریم ولی بازیکنان اعتماد نمی نمایند، بازیکنانم به تیم دوازدهم جدول رفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید