خبرنگاران قراردادهای راکد در شهرک های صنعتی استان اردبیل معین تکلیف می گردد

به گزارش مجله سرگرمی، اردبیل - خبرنگاران - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از برنامه های این شرکت برای آزادسازی و مشخص تلکیف قراردادهای راکد در شهرک های صنعتی این استان اطلاع داد.

خبرنگاران قراردادهای راکد در شهرک های صنعتی استان اردبیل معین تکلیف می گردد

محمد اهلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: در این چارچوب با آنالیز قراردادهای راکد در شورای حل اختلاف تعداد 19 قرارداد باطل و هفت هکتار زمین صنعتی راکد هم در شهرک های صنعتی استان آزاد شده است.

وی اظهارداشت: از ابتدای سال تا به امروز برای 16 طرح صنعتی راکد اخطاریه های لازم صادر شده که از این تعداد هفت قرارداد فسخ و برای بقیه قرار دادها هم فرصت دوباره برای ایفای تعهدات مندرج در دفترچه داده شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل با تاکید بر اجرای آزادسازی طرح های صنعتی راکد گفت: در صورت آزاد نشدن اراضی راکد با گذشت زمان دیگر زمینی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان وجود نخواهد داشت تا به سرمایه گذاران واقعی واگذار گردد.

اهلی یکی از برنامه های مهم این شرکت را برگزاری جلسات هیات حل اختلاف و داوری برشمرد و گفت: هدف از تشکیل این جلسات آزادسازی اراضی راکد و مشخص تکلیف طرح های راکد در شهرک های صنعتی و حمایت از سرمایه گذاران واقعی است.

وی ادامه داد: جلسات هیات حل اختلاف و داوری با حضور نماینده سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به عنوان داور و حکم مرضی الطرفین و همچنین نمایندگان واحدهای صنعتی برگزار و در این جلسات ضمن حمایت از طرح هایی که قابلیت اجرایی دارند، اقدامات قانونی نسبت به مشخص تکلیف طرح های صنعتی راکد و نیمه فعال انجام می گردد.

اهلی اضافه نمود: به منظور جلوگیری از تضییع بیت المال و در جهت حمایت از سرمایه گذاران واقعی پرونده قراردادهای راکد و غیبرطرفال در جلسات هیات حل اختلاف و داوری مطرح و پس از آنالیز دلایل و مستندات طرف های قرارداد، نسبت به آزادسازی این اراضی و واگذاری به متقاضیان جدید سرمایه گذاری اقدام می گردد.

وی بیان نمود: با توجه به نامگذاری سال جدید به نام سال جهش فراوری، کوشش بر این است با برطرف کردن موانع و برطرف مسائل موجود زمینه حضور سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی ، رونق فراوری و افزایش اشتغال در استان فراهم گردد.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: ایرنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 93120

به "خبرنگاران قراردادهای راکد در شهرک های صنعتی استان اردبیل معین تکلیف می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران قراردادهای راکد در شهرک های صنعتی استان اردبیل معین تکلیف می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید