خبرنگاران صاحبان یک مجتمع تجاری در گتوند اجاره یک ماه کسبه را بخشیدند

به گزارش مجله سرگرمی، دزفول-خبرنگاران- بخشیدن اجاره از کسبه، سهم مالکان یک مجتمع تجاری در شهرستان گتوند برای مقابله با ویروس کرونا در این روزهای بحرانی است.

خبرنگاران صاحبان یک مجتمع تجاری در گتوند اجاره یک ماه کسبه را بخشیدند

به گزارش خبرنگاران، در روزهای عید نوروز، درکنار اخبار تلخ بیمارشدن و جان باختن برخی از شهروندان به علت مبتلا به ویروس کرونا، موج بزرگی از همبستگی و همدلی مردم در کشور به راه افتاده و روزانه اخبار امید بخشی از کمک کردن هموطنان به طرق مختلف به همدیگر برای مقابله با ویروس کرونا به گوش می رسد.

به علت شیوع ویروس کرونا در کشور، بازارها، اصناف و برخی از مشاغل برای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا یا به صورت خودجوش و یا با تصمیم شورای تامین و شورای سلامت در هر استان و شهرستان تعطیل شدند که این تعطیلی در برخی از مشاغل، اصناف و کسبه ضرر و زیان هایی را به دنبال داشته است.

اما در برخی از نقاط مختلف کشور برخی از مالکان پاساژها و مجتمعها برای جلوگیری از ضرر و زیان کسبه در این روزها، بخشی از اجاره ها را بخشیدند تا سهمی برای مقابله با ویروس کرونا داشته باشند.

در شهرستان گتوند نیز صاحبان یکی از مجتمعهای تجاری در اقدامی پسندیده به دنبال تعطیلی بازاردر این شهرستان، اعلام کردند اجاره یک ماه از کسبه را دریافت نمی کنند.

مدیر مجتمع تجاری برادران نگهداری در خیابان استقلال گتوند روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اظهار کرد: به علت شیوع ویروس کرونا، تعطیلی بازار و افت فروش کسبه، کرایه فروردین ماه از کسبه در این پاساژ دریافت نمی شود.

افرا نگهداری با بیان اینکه صنف های مختلف از جمله لباس فروشی، کیف و کفش، روسری فروشی، مانتو فروشی، آرایشی بهداشتی و بدلیجات و دیگر اصناف در این پاساژ فعال هستند، افزود: در این روزهای بحرانی کرونا اصناف، پیمانکاران، شرکت ها و دیگر اقشار مردم، باید شرایط همدیگر را درک کرده و به همدیگر کمک کنند تا هریک از ما ، سهمی برای مقابله با ویروس کرونا داشته باشیم.

وی ادامه داد: اقشار مختلف مردم در حد توان برای شکست ویروس کرونا کمک و همکاری کند تا هر چه سریعتر این ویروس ریشه کن شود.

به گزارش خبرنگاران، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا به امروز نتیجه آزمایش چهار بیمار در نقاط مختلف شهرستان گتوند به کرونا مثبت اعلام شده که 2 نفر از این افراد در بیمارستان بزرگ دزفول فوت کرده اند.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بارها به عموم شهروندان توصیه کرده برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، در خانه بمانند وسفرهای درون و برون شهری را بسیارمحدود کنند و در ایام تعطیلات نوروزی به پویشدر خانه بمانیم بپیوندند.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: ایرنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 79037

به "خبرنگاران صاحبان یک مجتمع تجاری در گتوند اجاره یک ماه کسبه را بخشیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران صاحبان یک مجتمع تجاری در گتوند اجاره یک ماه کسبه را بخشیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید