خانه تئاتر درباره توقف نمایش ها به وزیر نامه می نویسد

به گزارش مجله سرگرمی، هیات مدیره خانه تئاتر ضمن نامگذاری تالار اجتماعات این مجموعه به نام مهین اسکویی تصمیم دارد نامه ای را به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره توقیف برخی نمایش ها ارسال کند.

خانه تئاتر درباره توقف نمایش ها به وزیر نامه می نویسد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، جلسه هیات مدیره خانه تئاتر 14 آبان ماه در محل عمارت جدید این خانه با حضور ایرج راد، بهزاد فراهانی، اصغر همت، حمیدرضا نعیمی، کوروش نریمانی، محمودرضا رحیمی، مریم کاظمی، محمد امیریاراحمدی و مهدی قلعه و نیز شهرام گیل آبادی ـ مدیرعامل خانه تئاتر ـ برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مدیرعامل خانه تئاتر گزارشی را از موارد مربوط به اجرائیات خانه تئاتر و پروژه های در دست انجام ارائه کرد. اتوماسیون اداری، تعاونی مسکن، بازسازی عمارت قدیمی، پروژه موزه آنلاین، ثبت اموال خانه تئاتر، پروژه آمارشناسی خانه تئاتر و پروژه برنامه ریزی راهبردی از این موارد بود.

سپس گزارش مقدماتی مربوط به آمار 19 ساله خانه تئاتر به صورت پاورپوینت برای اعضای هیئت مدیره ارائه و درباره آن بحث و آنالیز شد. در نهایت تصمیم بر آن شد که پس از تکمیل گزارش نسبت به آنالیز کامل آن اقدام گردد.

در ادامه ، در خصوص نامگذاری تالار اجتماعات ساختمان فعلی خانه تئاتر پیشنهاداتی صورت گرفت و در نهایت با اکثریت آرا نام مهین اسکویی مصوب شد.

در سرانجام نیز حاضران به موارد پیش آمده در خصوص متوقف شدن نمایش ها و موارد مشابه پرداختند و تصمیم بر آن شد طی نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نقطه نظرات هیئت مدیره خانه تئاتر اعلام گردد.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 5937

به "خانه تئاتر درباره توقف نمایش ها به وزیر نامه می نویسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه تئاتر درباره توقف نمایش ها به وزیر نامه می نویسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید