خامس، بی خبر از آینده اش

به گزارش مجله سرگرمی، خامس رودریگز می خواهد هر چه زودتر تکلیف قرارداد قرضی اش با بایرن تعیین گردد و به مسئولان باشگاه گفته تکلیف ماندن یا جدایی او را روشن نمایند.

خامس، بی خبر از آینده اش

خامس، بی خبر از آینده اش

خامس رودیگز، ستاره کلمبیایی بایرن مونیخ که به صورت قرضی در این تیم بازی می نماید از مدیران بایرن مونیخ خواسته تا سریعتر تکلیف او را تعیین نموده و درباره آینده اش تصمیم گیری نمایند.

به گزارش بیلد، خورخه مندس، مدیر برنامه های خامس مدیران ارشد بایرن را تحت فشار گذاشته تا در هفته جاری با او جلسه ای برگزار نموده و برنامه های آینده خود برای ستاره 27ساله کلمبیایی را به او اطلاع دهند.

خامس که ملی پوش کلمبیایی است و مورد توجه چندین باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفته است در حال حاضر به عنوان بازیکن قرضی در مونیخ حضور دارد. اما بایرن مونیخ در قرارداد انتقال قرضی او از رئال مادرید بندی گنجانده که به باشگاه آلمانی امکان می دهد در تابستان پیش رو خامس را با پرداخت 42 میلیون یورو به صورت دائمی خریداری نموده و در مونیخ ماندگار کند.

بیلد می گوید مندس، مدیر برنامه های خامس می خواهد از مدیران بایرن پاسخی قطعی دریافت کند تا خیالش از بابت آینده موکل خود مطمئن باشد.

چرا که با وجود گزینه ای که بایرن برای دائمی کردن خامس در اختیار دارد در هفته های گذشته در مطبوعات آلمانی شایعه شده بود که مدیران بایرن هنوز به صورت قطعی تصمیم نگرفته اند که با فعال کردن بند خرید قرارداد قرضی خامس، او را با پرداخت 42 میلیون یورو به صورت دائمی در اختیار بگیرند.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 19958

به "خامس، بی خبر از آینده اش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خامس، بی خبر از آینده اش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید