حمایت سرسختانه اکثر دموکرات ها از استیضاح ترامپ

به گزارش مجله سرگرمی، تازه ترین نظرسنجی حاکی از آن است که دموکرات ها سرسختانه خواهان استیضاح ترامپ هستند حتی اگر این موضوع باعث تضعیف احتمال پیروز شدن دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2020 گردد.

حمایت سرسختانه اکثر دموکرات ها از استیضاح ترامپ

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، بر اساس نظرسنجی که رویترز/IPsos انجام داده اکثر دموکرات ها خواستار استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بوده حتی اگر این موضوع باعث تضعیف شانس پیروزی دموکرات ها در انتخابات 2020 گردد.

بر اساس این نظرسنجی که روزهای دوشنبه و سه شنبه صورت گرفته حامیان استیضاح ترامپ همچنان بدون تغییر باقی مانده و همانند هفته پیش 45 درصد آمریکایی ها از استیضاح حمایت می نمایند. البته حمایت دموکرات ها از استیضاح افزایش یافته است. مخالفان استیضاح نیز کاهش دو درصدی داشته اند و به 39 درصد رسیده اند.

در میان کسانی که خود را دموکرات می دانند 79 درصد اعلام نموده اند که ترامپ باید استیضاح گردد که 5 درصد بیشتر از نظرسنجی صورت گرفته در بازه زمانی 26 تا 30 سپتامبر می باشد. همچنین فقط 12 درصد از جمهوری خواستار از استیضاح حمایت می نمایند. و از هر 3 نفر مستقل یکی از استیضاح رئیس جمهور آمرکیا حمایت می نماید که در مقایسه با هفته پیش تغییری نداشته است.

در این نظرسنجی معین شده است که دو نفر از هر سه نفر دموکرات معتقدند که کنگره باید استیضاح ترامپ را پیگیری کند حتی اگر این موضوع سبب گردد باعث به تاخیر افتادن کوشش ها برای تصویب قوانینی گردد که ممکن است به نفع شرکت نمایندگان در نظرسنجی باشد.

از سوی دیگر 55 درصد دموکرات ها گفته اند که سران حزب آنها باید استیضاح را به پیش ببرند حتی اگر این موضوع روندی طولانی و هزینه بر باشد و ممکن باشد که شانس آنها برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری 2020 را تضعیف کند.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 50758

به "حمایت سرسختانه اکثر دموکرات ها از استیضاح ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت سرسختانه اکثر دموکرات ها از استیضاح ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید