تیم ملی والیبال ایران ست دوم را هم به کانادا واگذار کرد

به گزارش مجله سرگرمی، ملی پوشان والیبال کشورمان در ششمین ملاقات خود در لیگ ملت ها شامگاه یکشنبه به مصاف تیم ملی کانادا رفتند. این ملاقات در حالی برگزار گردید که ایران صاحب سه شکست شده بود.

تیم ملی والیبال ایران ست دوم را هم به کانادا واگذار کرد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای مولتیپل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

تیم ملی والیبال ایران که در هفته اول رقابت های لیگ ملت ها صاحب یک پیروزی برابر استرالیا شده بود و ملاقات برابر فرانسه و ژاپن را با شکست به انتها برده بود، در هفته دوم برابر آرژانتین به پیروزی رسید اما برابر ایتالیا باخت.

ملی پوشان کشورمان یکشنبه شب در سومین ملاقات از هفته دوم به مصاف تیم ملی کانادا رفتند.

ست اول؛ بازگشت به بازی بی نتیجه بود

ملی پوشان ایران که در آغاز ست نخست نمایش برابری با کانادا داشتند با نزدیک شدن به امتیازات وقت استراحت فنی اول با حریف خود فاصله دریافتد و در ادامه هم نتوانستند این فاصله را جبران نمایند. با این حال این انتها کار نبود و در امتیازات انتهای تیم ایران نمایش خوبی داشت و با دریافت چند امتیاز 23 بر 24 به حریف نزدیک شدند.

با این حال در امتیاز انتهای کانادا عملکرد خوبی داشت و با وجود اینکه بازیکنان ایران در امتیازات انتهای به بازی برگشته بودند اما در نهایت گیم اول را 25 بر 23 از تیم کشورمان بردند.

ست دوم؛ آغاز خوب ایران، انتها بد

تیم کشورمان ست دوم را خوب آغاز کرد و چند امتیاز با حریف فاصله گرفت. با این حال این کاناد بود که بازگشت خوبی به بازی داشت و با دریافت های کم نقص وقت اول استراحت فنی را با یک امتیاز بیشتر به سود خود انتها داد.

در ادامه بازهم این کانادا بود که در سرویس و دریافت ها عملکرد بهتری داشت و فاصله اش با ایران را حفظ کرد. آنها در امتیاز 21 چهار امتیاز با ایران فاصله داشتند تا در آستانه بردن دومین ست قرار بگیرد. کولاکوویچ در این امتیاز وقت استراحت گرفت تا تذاکرات فنی را به بازیکنانش بدهد.

سرویس های خوب امیر غفور در بازگشت به زمین فاصله را به دو امتیاز رساند اما بازهم کانادا با دریافت امتیاز 23 فاصله اش را حفظ کند. درحالی که کانادا 23 بر 21 از ایران پیش بود فرهاد قائمی به زمین آمد تا یاری حال تیم کشورمان باشد اما عملکرد خوب کانادا روی تور و استفاده از فضای خالی زمین ایران باعث شد تیم حریف دومین ست را هم 25 بر 22 از ایران ببرد.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 26 مرداد 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 96195

به "تیم ملی والیبال ایران ست دوم را هم به کانادا واگذار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی والیبال ایران ست دوم را هم به کانادا واگذار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید