توله یوز مجروح خارتوران به تهران اعزام گشت

عباس علی دامن گیر در مصاحبه با خبرنگاران، ضمن تشریح اخرین وضعیت یوز آسیب دیده در محدوده عباس آباد میامی، بیان نمود: یوز هشت ماهه نر که در حین عبور از جاده ترانزیتی تهران-مشهد با خودرو تصادف نموده است از ناحیه کمر آسیب جدی دیده است.

توله یوز مجروح خارتوران به تهران اعزام گشت

وی اضافه نمود: پس از هماهنگی و انتقال این حیوان به شاهرود و با حضور پزشک معالج و متخصصان امر، حمایت های اولیه درمانی انجام و با هماهنگی اجرا شده با سازمان محیط زیست برای ادامه درمان به تهران اعزام گشت.

مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان سمنان گفت: با تشریح وضعیت یوز مذکور به سازمان محیط زیست، اقدامات لازم برای انتقال وی و حضور تیم درمانی در تهران صورت گرفت.

دامن گیر اعلام کرد: وضعیت این حیوان پس از زنده گیری در میاندشت میامی تثبیت و برای انتقال امن به تهران آماده گشت.

وی اضافه نمود: یوز هشت ماهه متاسفانه از ناحیه کمر و ستون فقرات دچار آسیب جدی گشته است.

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "توله یوز مجروح خارتوران به تهران اعزام گشت"

سوسن طوفانی در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: این کاروان ورزشی اعزامی به مسابقات بین المللی ایران جونیور از 9 بازیکن در بخش دختران و هفت بازیکن در بخش پسران تشکیل گردیده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری گفت: شهرکرد به‌عنوان شهر ملی نمد ثبت شد.

به گزارش خبرنگاران، رقابتهای کانوپولوی قهرمانی جهان از نهم تا چهاردهم مردادماه در کانادا برگزار شد که تیم مردان ایران با کسب عنوان قهرمانی قاره آسیا جواز حضور در این مسابقات را بدست آورد.

بیژن ذوالفقارنسب در گفتگو با خبرنگاران، در خصوص مهمترین اتفاقاتا بازیهای هفته سوم رقابت های لیگ برتر که با پیروزی سه بر صفر استقلال مقابل تراکتورسازی تبریز و همچنین تساوی پرسپولیس و استقلال خوزستان در اهواز همراه بود گفت: هفته کم‌گلی را پشت سر گذاشتیم که دیگر نمی‌توان گفت به...

به "توله یوز مجروح خارتوران به تهران اعزام گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با توله یوز مجروح خارتوران به تهران اعزام گشت

1 دیدگاه

فریبا11 شهریور 1397

آخی، الاهی، گناه داشت بیچاره

پاسخ به فریبا
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید