معین تکلیف کمیسیون ورزشکاران همچنان در مرحله اصلاح آیین نامه، خبری از بودجه نیست

به گزارش مجله سرگرمی، دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: ما برای اصلاح آیین نامه کمیسیون ورزشکاران باید نظر IOC را می گرفتیم و کرونا هم باعث شد کارکنان این نهاد دو ماه سر کار حضور نداشته باشند.

معین تکلیف کمیسیون ورزشکاران همچنان در مرحله اصلاح آیین نامه، خبری از بودجه نیست

کیکاوس سعیدی در تبادل نظر با خبرنگاران درباره اینکه اصلاحات آیین نامه کمیسیون ورزشکاران زمان زیادی برده و بلاتکلیفی این کمیسیون مهم طولانی شده است، توضیح داد: با توجه به ابهامات و شائبه هایی که مطرح شد، با کمیته بین المللی المپیک (IOC) مکاتبه کردیم و مقرر شد اصلاحات لازم را انجام دهیم و به زودی دوباره برای IOC ارسال کنیم تا تایید نهایی انجام گردد. عمده ترین اصلاحات هم در خصوص نحوه ساز و کار تصمیم گیری ها، حد نصاب جلسات و نحوه جایگزین کردن اعضای علی البدل است.

او ادامه داد: از این جهت اصلاحات آیین نامه طولانی شده که باید نظر IOC را در خصوص تغییرات می گرفتیم و سپس اعمال می کردیم. بخاطر شرایط شیوع ویروس کرونا هم تقریبا کارکنان IOC بیش از دوماه بر سرکار خود حضور نداشتند و اخیرا به سر کار برگشته اند و در واقع کرونا وقفه ایجاد کرد.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که فکر می نماید تا چه زمانی مرحله اول بودجه را از خزانه داری کل دریافت نمایند، گفت: هنوز دریافتی از خزانه داری نداشتیم اما امیدواریم تا آخر خرداد ماه بتوانیم تخصیص بودجه را داشته باشیم.با این حال باز هم با قطعیت نمی توان چیزی گفت.

سعیدی در پاسخ به این پرسش که چرا جلسه با وزیر برگزار نمی گردد تا زمان پرداخت حقوق شش ماه دوم المپیکی ها و تکلیف رییس موزه ورزش تعیین گردد، تاکید نمود: پرداخت حقوق تعهدی است که در زمان مقرر خود پرداخت می گردد. با توجه به اینکه اردو ها لغو شده فعلا زمان کافی برای پرداخت هست و قطعا پرداخت خواهد شد.

او ادامه داد: موزه هم فعالیت خودش را با همکاران ما انجام می دهد. ان شاءالله جلسه هیات امنا برگزار و مدیر موزه تعیین می گردد. البته الان هم کارها طبق برنامه پیش می رود و قفه ای در کار وجود ندارد.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 95147

به "معین تکلیف کمیسیون ورزشکاران همچنان در مرحله اصلاح آیین نامه، خبری از بودجه نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معین تکلیف کمیسیون ورزشکاران همچنان در مرحله اصلاح آیین نامه، خبری از بودجه نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید