تظاهرات روز آدینه به مثابه همه پرسی مردمی علیه اشغالگران است

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران به نقل از النهرین، نعیم العبودی عضو فراکسیون صادقون در مجلس عراق به فراخوان تظاهرات میلیونی مقتدی صدر رهبر جریان صدر واکنش نشان داد.

تظاهرات روز آدینه به مثابه همه پرسی مردمی علیه اشغالگران است

وی اضافه نمود: این تظاهرات میلیونی به مثابه همه پرسی مردمی در مخالفت با اشغالگران است. تظاهرات روز آدینه به مثابه همه پرسی مستقیم در مخالفت با اشغالگران است.

عضو فراکسیون صادقون در مجلس عراق اعلام کرد: این فراخوانی برای همه محبین و مخلصان به کشور برای شرکت در تظاهرات با حفظ نظم است.

از سوی دیگر پس از آنکه مقتدی صدر خواهان تظاهرات میلیونی ضد حضور آمریکا در عراق شد؛ صالح العراقی از نزدیکان مقتدی صدر درباره این تظاهرات گفت: روز تظاهرات یکپارچه و همگانی ما 2020/1/24 خواهد بود. این تظاهرات روز آدینه و در بغداد برگزار می گردد. هدف از برگزاری این تظاهرات سراسری محکومیت اشغالگری آمریکایی و کشورهای خارجی است که حاکمیت ما را نقض نموده اند. می خواهیم که در عراق با امنیت زندگی کنیم و با کشورهای همسایه خود رابطه ای محبت آمیز داشته باشیم.

او ادامه داد: در این تظاهرات می خواهیم که تنها پرچم عراق برافراشته گردد و از هرگونه شعارهای حزبی و قومیتی خودداری گردد و عکس هیچ کسی هم در دست نباشد و باید همه شعارها علیه اشغالگری باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 13 اسفند 1398 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 66960

به "تظاهرات روز آدینه به مثابه همه پرسی مردمی علیه اشغالگران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تظاهرات روز آدینه به مثابه همه پرسی مردمی علیه اشغالگران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید