ترامپ دستیار سابقش خود را سگ دیوانه و بی ارزش توصیف کرد

به گزارش مجله سرگرمی، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز سه شنبه در پیامی توئیتری در واکنش به افشاگری‌ های اخیر دستیار سابق خود در کاخ سفید نوشت: وقتی به آدم بی ارزش، دیوانه و نق نقوئی فرصت داده و در کاخ سفید شغلی را در اختیارش قرار بدهی، حدس می زنم اوضاع خوبی پیش نمی آید.

ترامپ دستیار سابقش خود را سگ دیوانه و بی ارزش توصیف کرد

رئیس جمهوری آمریکا در ادامه اعلام کرد: کار خوب را ژنرال کِلی کرد که فوراً چنین سگی را اخراج کرد.

ترامپ دیروز نیز خطاب به افشاگری های وی نوشته بود: اوماروسا (Omarosa) گیج و حواس پرت، کسی که در برنامه (تلویزیونی) کارآموز 3 بار اخراج شده بود، حالا برای آخرین بار اخراج شد. او هیچگاه موفق نبود و هرگز هم موفق نخواهد شد.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: او برای شغل خود به من التماس کرده بود؛ اشک در چشمانش جمع شده بود و من موافقت کردم. همه در کاخ سفید از او متنفر بودند. او فاسد و تبهکار بود؛ اما باهوش نبود. من به ندرت او را می‌ دیدم اما شنیدم که کارهای بسیار بدی انجام داده بود. او با دیگران خیلی بد رفتار می‌ کرد و همیشه در جلسه‌ ها و سر کارش غیبت داشت. وقتی ژنرال کلی هم با من هم نظر شد، او به من گفت که او یک بازنده است و فقط باعث مشکلات و دردسر می‌شود. من به کلی گفتم اگر ممکن است، مشکل او را حل کند؛ چرا که او تا قبل از اخراج شدنش، حرف‌های خوبی درباره من می زد.

لازم به ذکر است، اوماروسا مانیگالت نیومن مدیر سابق دفتر ارتباطات عمومی کاخ سفید و از حامیان ترامپ در روزهای گذشته درباره رئیس‌جمهوری آمریکا اظهاراتی افشاگرانه ای داشت.

وی درباره ترامپ کتابی نوشته و اعلام کرده است که قرار است امروز این کتاب منتشر شود.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 25 مرداد 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 360

به "ترامپ دستیار سابقش خود را سگ دیوانه و بی ارزش توصیف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ دستیار سابقش خود را سگ دیوانه و بی ارزش توصیف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید