ترامپ: بولتون کاملا بی کفایت و دروغگو است

به گزارش مجله سرگرمی، رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توئیتر با ابراز خشم خود از اقدام مشاور سابق امنیت ملی این کشور در انتشار کتابش نوشت که بولتون کاملا بی کفایت و دروغگو است.

ترامپ: بولتون کاملا بی کفایت و دروغگو است

به گزارش مجله سرگرمی به نقل از فارس، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیغامی در توئیتر بار دیگر جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی دولتش را مورد حمله قرار داد.

وی در این پیغام توئیتری نوشت: من به جان بولتون به دلیل اینکه یک فرد خل وضع به شمار می آمد و مورد تایید سنا قرار نمی گرفت یک فرصت دادم. من همواره دوست دارم که دیدگاه های مختلف را بشنوم. معین شد که وی کاملا بی کفایت و دروغگو بوده است. نظر قاضی را ببینید. (بولتون) اطلاعات طبقه بندی شده (را منتشر نموده است).

ترامپ دو روز پیش نیز در پیغام دیگری در توئیتر تهدید کرد که بولتون باید بهای بسیار سنگینی برای انتشار اطلاعات محرمانه بپردازد.

وی در این پیغام توئیتری نوشته بود: من خاتمه با استیو اشمیت مشاور سیاسی باخته، اتفاق نظر پیدا کردم که وی جان بولتون دیوانه را مردی نفرت انگیر دانسته که در انجام وظیفه اش در حمایت از آمریکا باخت و تاکید نموده که هرگز به وی نباید اجازه داده گردد تا دوباره در دولت فعالیت کند.بولتون که من وی را بازگرداندم و به وی یک فرصت دادم با انتشار اطلاعات محرمانه (در حجم وسیع) قانون را نقض کرد. وی باید بهای بسیار سنگینی برای این کار بپردازد. این موضوع نباید هرگز دوباره اتفاق بیفتد.

با وجود آنکه کاخ سفید تمام کوشش خود را به کار گرفت تا مانع انتشار کتاب افشاگرانه جان بولتون مشاور امنیت ملی سابق آمریکا گردد، اما رویس لامبرت قاضی منطقه ای آمریکا روز شنبه برای انتشار این کتاب چراغ سبز نشان داد.

از روز پنجشنبه انتشار بخش هایی از کتاب بولتون به بمبی خبری در رسانه های دنیا تبدیل شده است. او در این کتاب به افشاگری علیه ترامپ و اعضای کابینه اش پرداخته است.

قرار است که روز سه شنبه به طور رسمی این کتاب منتشر گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 مرداد 1399 بروزرسانی: 31 مرداد 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 97040

به "ترامپ: بولتون کاملا بی کفایت و دروغگو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: بولتون کاملا بی کفایت و دروغگو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید