ترامپ بار دیگر اوباما را به باد انتقاد گرفت

به گزارش مجله سرگرمی، ایسنا نوشت: دونالد ترامپ مراسم شام با والدین اوتو وارمبیر دانشجوی فوت شده آمریکایی که سابقا در کره شمالی محبوس بود را بسیار متاثرکننده بیان کرد. او از دولت سابق آمریکا جهت تعلل در پیگیری موضوع اظهار گله مندی نموده است.

ترامپ بار دیگر اوباما را به باد انتقاد گرفت

به گزارش واشنگتن تایمز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا طی کنفرانس مطبوعاتی روز آدینه گفت: ما این مراسم شام را به افتخار اوتو برگزار کردیم؛ بسیار متاثرکننده و واقعا زیبا بود. ما درباره اوتو حرف زدیم.

شنبه هفته پیش، ترامپ از والدین وارمبیر دعوت نموده بود تا در مراسم شامی در کاخ سفید حضور یابند. در سال 2017، وارمبیر اندکی پس از آنکه دولت ترامپ پیروز به آزاد کردن او از بازداشت در کره شمالی شد، جان سپرد؛ این دانشجو در کره شمالی 17 ماه را به اتهام کوشش برای ربودن یک پوستر تبلیغات سیاسی تحت بازداشت گذراند.

پس از آنکه او در حالت کما به آمریکا بازگردانده شد، در سن 22 سالگی جانش را از دست داد. کره شمالی هرگونه بدرفتاری با او را انکار نموده است.

در همین خصوص، ترامپ از رابرت اوبراین، مذاکره کننده ارشد خود در امور گروگان گیری که حال به سمت مشاور امنیت ملی منصوب شده است، تمجید کرد اما گفت دولت پیشین آمریکا باید زودتر دست به کار می شد تا آزادی وارمبیر جلو بیفتد.

رئیس جمهوری آمریکا گفته است: مقامات باید زودتر اقدام می کردند؛ او برای زمان زیادی آنجا بود، در خصوص گروگان ها باید سریع عمل کنید؛ برخی اوقات خیلی دیر می گردد. ما او را به خانه بازگرداندیم اما او در شرایط واقعا وحشتناکی به سر می برد.

310311

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 46082

به "ترامپ بار دیگر اوباما را به باد انتقاد گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ بار دیگر اوباما را به باد انتقاد گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید