تحقیقات ویژه برای پیگیری ارتباط احتمالی بانک مصری با کارزار انتخاباتی ترامپ

به گزارش مجله سرگرمی، سایت شبکه آمریکایی سی ان ان گزارش داد، بازرسان فدرال در طول مدت سه سال پول هایی را آنالیز و پیگیری نموده اند که ممکن است از یک بانک دولتی مصر برای حمایت از کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ در سال 2016 حواله شده باشد.

تحقیقات ویژه برای پیگیری ارتباط احتمالی بانک مصری با کارزار انتخاباتی ترامپ

به گزارش خبرنگاران، این شبکه آمریکایی اضافه کرد: تحقیقاتی که قبلا توسط رابرت مولر، بازپرس ویژه و همراهان وی صورت گرفته بود، با هدف کشف اینکه آیا سهامی غیرقانونی در کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا وجود داشته یا خیر بوده است و این یکی از طولانی ترین کوشش های بازرسان فدرال برای درک روابط اقتصادی خارجی رئیس جمهوری بوده و به یک بخش مهم اما پنهان از کوشش های مشاور ویژه تبدیل شده است.

این تحقیقات تا جایی مخفی نگه داشته شد که یک بار بازرسان یک طبقه کامل از ساختمان دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی را قفل کردند تا تیم مولر بتواند سوابق بانک مصر را آنالیز کند.

نمایندگان دادستانی به وجود ارتباط احتاقتصادی میان بانک مصر و کمپین انتخاباتی ترامپ مظنون بودند اما آنها هرگز نتوانستند آن را ثابت نمایند.

بنا بر این گزارش، آنچه مورد توجه بازرسان نهاده شد، اطلاعاتی بود که نشان می داد ممکن است اموالی از یک بانک مصری به ارزش 10 میلیون دلار در آخرین لحظه صرف حمایت از تبلیغات انتخاباتی ترامپ شده باشد.

جیسون میلر، از مشاوران ارشد ستاد انتخاباتی ترامپ گفت: رئیس جمهوری ترامپ هرگز یک سِنت از مصر دریافت نکرده است. این در حالی است که هیچ اظهار نظر رسمی از سوی مصر صادر نشده است.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 114000

به "تحقیقات ویژه برای پیگیری ارتباط احتمالی بانک مصری با کارزار انتخاباتی ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقیقات ویژه برای پیگیری ارتباط احتمالی بانک مصری با کارزار انتخاباتی ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید