تا به امروز خللی در فرایند درمان بیماران کرونایی بیمارستان کهنوج پیش نیامده است

به گزارش مجله سرگرمی، بیمارستان 12 فروردین کهنوج در واکنش به انتشار خبری نوشت: این مرکز آموزشی مانند سایر مراکز درمانی دچار کمبود نیروی انسانی می باشد، ولی تا به امروز در فرایند درمان هیچکدام از بیماران کرونایی اخلالی به وجود نیامده است.

تا به امروز خللی در فرایند درمان بیماران کرونایی بیمارستان کهنوج پیش نیامده است

به گزارش خبرنگار دانشگاه مجله سرگرمی، جعفری، رئیس بیمارستان 12 فروردین کهنوج در جوابیه ای به تکذیب اخبار منتشر شده پیرامون فرایند درمان بیماران کرونایی در این بیمارستان پرداخت.

در این جوابیه آمده است:

مطالب منتشر شده از سوی مجله سرگرمی که بدون هماهنگی با مسئولان بیمارستان 12 فروردین و دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اجرا شده، بدون استدلال بوده و تمامی مسائل موجود در گزارش تکذیب می شود.

این مرکز درمانی زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت می باشد و قریب به 30 سال است که مانند سایر بیمارستان های سراسر کشور به صورت شبانه روزی بیماران زیادی از جمله بیماران حوادث ترافیکی بیماران زمینه ای بیماران قلبی عفونی داخلی و ... را پذیرش و درمان می کند که باتوجه به شیوع بیماری کرونا تمرکز مسئولان این مرکز درمانی به بیمارانی معطوف شده که علائم این بیماری را دارند.

این بیمارستان که ریفرال و مرجع چهار شهرستان فاریاب قلعه گنج، منوجان و رودبار جنوب بوده، در حالت عادی برای بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا چهار بخش ازجمله بخش تنفسی، عفونی و ICU کرونا در نظر گرفته شده است، که جمعا دارای ظرفیت چهل و دو تخت می باشد و مجهز به جدیدترین دستگاه های مورد نیاز بیماران از جمله ونتیلاتور می باشد.

فرایند بستری این بیماران از تریاژ بخش اورژانس شروع و پس از بستری در بخش های تنفسی و با تشخیص پزشک متخصص به بخش های عفونی و در صورت وخامت حال عمومی فرد به بخش ICU کرونا منتقل می گردند.

روزانه از همه بیماران مشکوک به کرونا طبق تشخیص پزشک معالج تست گرفته می شود و تا کنون در زمینه تعداد محیط کشت و ارسال برای آزمایشگاه تشخیص جیرفت و کرمان برای بیماران دچار کمبود و مشکل نشده است.

بیمارستان 12 فروردین کهنوج دارای پنج متخصص عفونی و داخلی است که به صورت شبانه روزی مداوای بیماران را طبق پروتکل های ارسالی وزارت بهداشت و درمان صورت می پذیرد.

گفتنی است که این مرکز آموزشی مانند سایر مراکز درمانی دچار کمبود نیروی انسانی می باشد، ولی تا به امروز در فرایند درمان هیچکدام از بیماران به دلیل کمبود نیروی درمانی اخلالی به وجود نیامده است.

رئیس بیمارستان 12 فروردین کهنوج در سرانجام از زحمات پرسنل درمانی بیمارستان، از جمله پرسنل مرتبط با بیماران کرونا و همچنین همه متخصصین بیمارستان تشکر کرده و از مردم خواست از ایجاد شایعات در فضای مجازی و حقیقی بپرهیزند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 104534

به "تا به امروز خللی در فرایند درمان بیماران کرونایی بیمارستان کهنوج پیش نیامده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تا به امروز خللی در فرایند درمان بیماران کرونایی بیمارستان کهنوج پیش نیامده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید