برگزاری مراسم تودیع خادم و معارفه حسینی در وزارت ورزش

به گزارش مجله سرگرمی، مراسم تکریم و معارفه معاون حقوقی،امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید.

برگزاری مراسم تودیع خادم و معارفه حسینی در وزارت ورزش

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مراسم تکریم امیررضا خادم و معارفه سید هادی حسینی معاون پیشین و جدید حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان که عصر امروز در دفتر وزیر برگزار گردید، اهمیت وظایف و مسئولیت های این معاونت را مهم برشمرد و گفت: رسیدگی به مسائل حقوقی اهمیت زیادی دارد و دعاوی و در این زمینه دعاوی حقیقی و حقوقی زیادی داریم که در این زمینه با تقویت بخش های حقوقی ادارات کل باید از تضییع حق ورزش جلوگیری گردد.

سلطانی فر میزان رصد و پایش در امور استان ها را هم مورد تاکید قرار داد و گفت: باید در زمینه نظارت بر عملکرد استان ها نسبت به گذشته توجه بیشتری صورت گیرد.

وزیر ورزش و جوانان معاونت حقوقی،امور مجلس و هماهنگی امور استان ها را معاونت مهمی دانست و نسبت به همکاری معاونت ها و مدیران با این حوزه تاکید نمود.

سلطانی فر ادامه داد: آقای حسینی چهره ورزشی هستند و به مسائل ورزش آشنایی کامل دارند و می توانند منشاء خدمات زیادی باشند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به شرایط سخت مالی توضیح داد: با درایت،صرفه جویی و همگرایی می توانیم از این شرایط ویژه گذر کنیم و قطعاً جامعه ورزش هم در کنار مردم و ملت ایران خواهد بود.

او اراده ملت ها را برای مقابله با هر تهدید و تحریم دشمن بالاتر دانست و گفت: در قبال اراده ملت هیچ کس نمی تواند مقاومت کند و باز هم ملت ایران سربلند خواهد بود.

سلطانی فر در بخش دیگری از سخنانش از کوشش ها و زحمات امیررضا خادم در دوره 6 ساله در این معاونت به نیکی نام برد و کوشش های او را در این بازه زمانی که با خدمات خوبی همراه بوده است، ستایش کرد.

در این مراسم امیر رضا خادم معاون پیشین حقوقی،امور مجلس و هماهنگی امور استان ها از سلطانی فر به عنوان یک مدیر توانمند نام برد و گفت: کار کردن با دکتر سلطانی فر از دوران خوب مدیریتی من بود و از ایشان نکات بسیار خوبی آموختم چرا که کیاست، سیاست و آشنایی با کشورداری و سعه صدر نسبت به مسائل از شاخصه های وزیر ورزش و جوانان است.

خادم انتصاب سید هادی حسینی را نیز تبریک گفت و اظهار کرد: آقای حسینی بسیار کاربلد است و می تواند در مدیریت این حوزه پیروز باشد.

خادم از همکاری معاونت ها و مدیران ستادی و استانی نیز تقدیر کرد.

سید هادی حسینی معاون جدید حقوقی امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان تعامل با سه قوه را در این حوزه معاونت به منظور پیروزیت مورد توجه قرار داد و توضیح داد: برای پیروزیت احتیاج به تعامل و یاری معاونین مختلف و مدیران کل ستادی و استانی دارم به همین منظور قطعاً از طرف این حوزه همکاری متقابل با هدف پیروزیت جامعه ورزش و جوانان وجود خواهد داشت.

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 22666

به "برگزاری مراسم تودیع خادم و معارفه حسینی در وزارت ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مراسم تودیع خادم و معارفه حسینی در وزارت ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید