بدمینتون قم در لیگ دسته اول تنها بر بازیکنان بومی اتکا کرد

به گزارش مجله سرگرمی، محمد حسن حسین زاده در مصاحبه با خبرنگاران، در مورد حضور تیم بدمینتون قم در مسابقات دسته اول مردان کشور گفت: تنها تیمی که در مرحله نهایی لیگ دسته اول بدمینتون بازیکن غیر بومی جذب نکرد و تمام نفرات آن بومی بودند تیم هیئت بدمینتون قم بود و ما بر توان بومی بدمینتون قم اتکا کردیم.

بدمینتون قم در لیگ دسته اول تنها بر بازیکنان بومی اتکا کرد

وی اضافه نمود: اگر تیم بدمینتون قم در دیدار اول مرحله نهایی برابر پاک چوب سیستان و بلوچستان در مسابقات دوبل اشتباه نمی کرد و بازی برده را به حریف واگذار نمی کرد ما به عنوان تیم اول و قهرمان مسابقات دسته اول شناخته می شدیم اما از دست دادن یک بازی در جریان رقابت با نماینده سیستان سرنوشت مسابقات را تغییر داد.

رئیس هیئت بدمینتون استان قم گفت: از عملکرد تیم بدمینتون قم در دسته اول راضی هستیم و بازیکنان ما از این حضور پرشور انگیزه کسب نموده اند. بازیکنان ما در قم بازیکنان ملی پوش را شکست دادند و برای ما در این مقطع، همین کفایت می نماید و به ما امید می دهد تا در آینده اهداف بزرگ تری را ترسیم کنیم.

حسین زاده بیان داشت: سال 98 برای ما سال پرکار و مهمی خواهد بود و باید بیشتر برای رشد بدمینتون قم کوشش کنیم. تیم ما در لیگ دسته اول سوم شده و ممکن است فدراسیون بدمینتون مجوز حضور تیم ما در لیگ برتر 98 را نیز صادر کند که در این صورت باید با تیمی آماده و کم اشتباه مهیای ورود به سطح اول بدمینتون ایران شویم.

وی با تشریح موفقیت های بدمینتون قم در سالی که گذشت مطرح کرد: سال 97 از زمانی که مدیریت هیئت بدمینتون دستخوش تحول شد سال خوبی برای بدمینتون بود. در حوزه استعدادیابی دختران، یکی از دختران بدمینتون باز قم به تیم ملی دعوت شده و در بخش پسران نیز یک نماینده در استعدادیابی تیم ملی داریم.

رئیس هیئت بدمینتون استان قم توضیح داد: مشخص کشاورز به عنوان یک بازیکن نوجوان مقام سوم مسابقات جوانان را کسب کرد. در مسابقات پیشکسوتان مدال های رنگارنگی به دست آوردیم و در بخش بانوان نیز در لیگ دسته اول کشور مقام سوم را کسب کردیم و این موفقیت ها شروع راه ما برای کوشش و گام های بلندتر است.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 15339

به "بدمینتون قم در لیگ دسته اول تنها بر بازیکنان بومی اتکا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدمینتون قم در لیگ دسته اول تنها بر بازیکنان بومی اتکا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید