باید در 40 سالگی انقلاب اسلامی به آسیب شناسی سبک مدیریتی بپردازیم

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، حسن بنیانیان در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه کن گفت: همه ادیان مجموعه ای از اعتقادات، احکام و اخلاقیات بوده و در همه جوامع به میزان پایبندی مردم آن جوامع، در شکل حکومت و برنامه های مربوط به مدیریت آن جامعه تأثیر گذار است.

باید در 40 سالگی انقلاب اسلامی به آسیب شناسی سبک مدیریتی بپردازیم

وی اضافه نمود: از این جهت بحث جدایی دین از سیاست بی معنا است و افرادی که دم از جدایی دین از سیاست می زنند، ناخواسته می گویند به جای اتکا به مبانی دینی و اخلاق دینی به اندیشه های شکست خورده غربی مراجعه کنیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه افزود: بدیهی است، وقتی ما آخرین و کامل ترین دین الهی را در اختیار داریم، انتظار است که مدیریت جامعه اسلامی مبانی سازماندهی و سیاستگذاری خود را به احیا احکام و اخلاق الهی گذاشته و خود بهتر و بیشتر از همه مردم با عمل و رفتار خود شیرینی حکومت مبتنی بر دین داری را به مردم بچشاند.

وی گفت: از این منظر ما باید ضمن بهره گیری از همه فرصت ها و امتیازاتی که دین و دینداری برای ما به ارمغان آورده در چهلمین سال تداوم انقلاب اسلامی به آسیب شناسی سبک مدیریت های اجرایی پرداخته و درصدد اصلاح اشتباهات برآییم.

بنیانیان با بیان این که در نظام مردم سالاری، فرهنگ عمومی نقش زیادی ایفا می نماید، ادامه داد: تمامی مردم باید خود را در عملکرد مثبت و منفی مدیران شریک بدانند و از این جهت همه دلسوزان جامعه نقش خود را در اصلاح فرهنگ جامعه شناسایی و اصلاح نمایند.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 8273

به "باید در 40 سالگی انقلاب اسلامی به آسیب شناسی سبک مدیریتی بپردازیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید در 40 سالگی انقلاب اسلامی به آسیب شناسی سبک مدیریتی بپردازیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید