انتقاد از روحانی جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را لغو کرد؟

به گزارش مجله سرگرمی، عصر امروز و چند ساعت مانده به زمان برگزاری جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیامکی به اعضای شورا اعلام شد که نخستین جلسه این شورا در سال جدید تشکیل نمی گردد.

انتقاد از روحانی جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را لغو کرد؟

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران؛ عصر امروز و درست چند ساعت مانده به زمان برگزاری جلسه در پیامکی به اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام شد که نخستین جلسه این شورا در سال 98 تشکیل نمی گردد.

لغو جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در حالی رسانه ای شد که صبح امروز، یکی از اعضای دفتر رحیم پور ازغدی از دعوت نشدن این عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی اطلاع داد و گفت: در پیگیری ها پاسخ مشخصی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ما داده نشد و تنها جواب دادند که دعوت نشدن آقای رحیم پور را پیگیری می کنیم و نتیجه آن را به شما اطلاع می دهیم.

همچنین در تماس با دفتر عزت الله ضرغامی دیگر عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، یک عضو دفتر وی گفت: علاوه بر عدم دعوت از ضرغامی برای جلسه امشب شورای عالی انقلاب فرهنگی، وی به جلسه شب گذشته شورای عالی فضای مجازی هم دعوت نشده است.

حاشیه های ایجاد شده در چند روز اخیر به این فرضیه قوت داد که دلیل لغو جلسه، نقدها حسن رحیم پور ازغدی و عزت الله ضرغامی به حسن روحانی بوده است.

با وجود کوشش های خبرنگار فارس برای انجام مصاحبه با اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، آنان از تبادل نظر در این باره امتناع کردند اماسه تن از اعضای شورا، تلویحاً تایید کردند که دلیل عدم برگزاری این جلسه ، نقدها این دو عضو در آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به حسن روحانی بوده است.

قرار بود اولین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 98 ؛ امروز (سه شنبه) با حضور رئیس جمهور برگزار گردد.

این جلسه علاوه بر اینکه اولین جلسه در سال جدید بود، نخستین جلسه پس از انتخاب عاملی به عنوان دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز محسوب می شد.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 19748

به "انتقاد از روحانی جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را لغو کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد از روحانی جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را لغو کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید