سال جاری 80 بنای مسکونی و تجاری غیرمجاز در سنندج تخریب شد

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران/کردستان مدیر پیشگیری و برطرف تخلفات شهری شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: در راستای جلوگیری از احداث بناهای غیرمجاز و همچنین اجرای احکام کمیسیون ماده صد در امسال 80 بنای غیرمجاز مسکونی و تجاری تخریب شد.

سال جاری 80 بنای مسکونی و تجاری غیرمجاز در سنندج تخریب شد

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

عبدالله صالحی امروز در جمع خبرنگاران گفت: با عاملان ساخت و ساز غیرمجاز با جدیت و قاطعانه برخورد می گردد.

وی با بیان اینکه ساخت و ساز غیرمجاز یکی از معضلات اصلی در سطح شهر است اضافه نمود: از تخلفات رایج در ساخت و ساز غیرمجاز تخطی از قوانین و ضوابط شهرسازی و اصول فنی و عدم استحکام بنا است.

مدیر پیشگیری و برطرف تخلفات شهری شهرداری سنندج مطرح نمود: از مهم ترین مشکلاتی که ساخت و ساز غیرمجاز ایجاد می نماید آشفتگی سیمای شهری و بروز خطرات جانی و اقتصادی برای مالکان و خریداران است.

وی گفت: به همین دلیل از ابتدای سال جاری 80 حکم تخریب ساخت و ساز غیرمجاز در سنندج به منظور جلوگیری از ساخت بناهای غیرمجاز، کنترل و نظارت بر ساخت و سازها و رعایت اصول و قوانین شهرسازی صادر و اجرا شد.

صالحی اعلام کرد: 848 مورد تعطیلی کارهای مجوزدار دارای تخلف، 661 مورد تعطیلی کارهای غیرمجاز فاقد مجوز ساختمانی، 208 مورد نظارت بر مجوز تخریب و خاکبرداری و 97 مورد برداشت مصالح از دیگر اقدامات اداره پیشگیری و برطرف تخلفات شهری شهرداری سنندج از ابتدای سال جاری بوده است.

مدیر پیشگیری و برطرف تخلفات شهری شهرداری سنندج در خاتمه از مراجع قضایی، نیروی انتظامی و همچنین اعضای کمیسیون های ماده صد که در برخورد با ساخت و ساز این شهرداری را کمک می نمایند، تقدیر و تشکر کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 11 اسفند 1398 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 66719

به "سال جاری 80 بنای مسکونی و تجاری غیرمجاز در سنندج تخریب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال جاری 80 بنای مسکونی و تجاری غیرمجاز در سنندج تخریب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید