افشاگر عربستانی: پادشاه یا مرده یا در حال احتضار است

به گزارش مجله سرگرمی، مجتهد، فعال توییتری سعودی بعد از افشای بازداشت چند شاهزاده و امیر در عربستان، گفت به احتمال زیاد پادشاه سعودی مرده یا به حال احتضار افتاده است.

افشاگر عربستانی: پادشاه یا مرده یا در حال احتضار است

به گزارش گروه بین الملل مجله سرگرمی، مجتهد، فعال توییتری افشاگر عربستانی می گوید به احتمال زیاد پادشاه سعودی سلمان بن عبدالعزیز آل سعود مرده است یا در حال مرگ است.

او در توییتی جدید در ادامه افشاگری های خود علیه خاندان سعودی و شخص محمد بن سلمان، ولی عهد سعودی نوشت: جزئیات حادثه از این قرار است: پاشاه مرده یا در حال مرگ است. بازداشتی ها از خانواده پادشاهی ده ها نفر هستند نه احمد و پسران نایف. به کارمندان دیوان پادشاهی، کاخ، گارد پادشاهی گفته اند که بنا به شرایط جسمانی، نمی توان با پادشاه ملاقات کرد.

توییت مجتهد

مجتهد در ادامه نوشت که بن سلمان ولی عهد سعودی قصد دارد بیانیه ای منتسب به پادشاه (پدرش) را در ارتباط با کناره گیری از قدرت منتشرکند؛ بیانیه ای که در آن، او را به جانشینی خود انتخاب خواهد کرد. او نوشت: چه بر سر پادشاه آمده؟ به زودی اعلام خواهیم کرد.

احمد بن عبدالعزیز آل سعود برادر سلمان، پادشاه سعودی است و نایف نیز وزیر کشور سابق سعودی است. شب گذشته مجتهد و حساب توییتری دیگری به نام العهدالجدید جزو اولین منابعی بودند از بازداشت دو شاهزاده برجسته و مهم سعودی خبر دادند (جزئیات بیشتر).

ساعاتی بعد روزنامه وال استریت ژورنال آمریکا به نقل از منابع خود در داخل عربستان از بازداشت برادر پادشاه سعودی و محمد بن نایف، ولی عهد برکنارشده سعودی خبر دادند. به گفته این رسانه آمریکایی، اتهام آن ها خیانت است. عبدالعزیز بن سعود بن نایف وزیر کشور کنونی نیز جزو بازداشتی ها هست.

ق

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 75185

به "افشاگر عربستانی: پادشاه یا مرده یا در حال احتضار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگر عربستانی: پادشاه یا مرده یا در حال احتضار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید