اعلام آرای جدید کمیته انضباطی، جریمه نقدی پرسپولیس، تراکتورسازی، پدیده، سپاهان و ماشین سازی

به گزارش مجله سرگرمی، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم های لیگ برتری پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان را جریمه کرد.

اعلام آرای جدید کمیته انضباطی، جریمه نقدی پرسپولیس، تراکتورسازی، پدیده، سپاهان و ماشین سازی

به گزارش مجله سرگرمی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های پدیده مشهد و سایپا تهران برگزار و از سوی تماشاگران تیم پدیده تخلفاتی مبنی بر اهانت به تیم مقابل و طرفدارانش رخ داد. این تیم به همین خاطر به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر فحاشی به بازیکن تیم مقابل رخ داد. تیم پرسپولیس به همین خاطر به جریمه نقدی 100 میلیون ریالی محکوم شد. همچنین تیم تراکتورسازی تبریز نیز به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم مقابل باید جریمه نقدی 100 میلیون ریالی پرداخت کند.

کاظم محمودی، سرپرست تیم تراکتورسازی تبریز هم به دلیل اعتراض مکرر به داور بازی که منجر به اخراجش شد، به توبیخ کتبی محکوم شد.

کمیته انضباطی بیان کرد اگرچه با تجویز مقررات انضباطی و با توجه به دفعات ارتکاب تخلف از سوی تماشاگران هر دو تیم، کمیته انضباطی می تواند این تیم ها را به انجام مسابقه خانگی بدون حضور تماشاگران خودی محروم کند، معهذا از اعمال محرومیت خودداری و بر جریمه نقدی بسنده نموده و این اقدام را به معنای رویه کمیته و توسل به جریمه نقدی در موارد بعدی نیست و به مسئولان هر دو باشگاه فوق متذکر می گردد، با اعمال تمهیدات و نظارت لازم موجباتی فراهم تا از بروز تخلفات تماشاگران که سبب خدشه به محیط استادیوم ها و دلسردی علاقمندان واقعی فوتبال می گردد، جلوگیری نمایند. در غیر این صورت به هر میزان که ضروری باشد مسابقات تیم ها با استفاده از مقررات انضباطی با حکم کمیته انضباطی بدون حضور تماشاگران برگزار و ضمن آن جریمه نقدی حداکثری مشخص خواهد شد.

جریمه نقدی برای ماشین سازی تبریز و سپاهان اصفهان دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و سپاهان اصفهان در حالی برگزار گردید که تماشاگران تیم ماشین سازی اقدام به فحاشی به یکی از تیم های حاضر در لیگ برتر و اهانت به داور مسابقه کردند. این تیم به همین خاطر به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

رضا مرادی، مربی تیم ماشین سازی تبریز هم به دلیل اعتراض به داور که سبب التهاب در استادیوم و اخراج وی شد و اهانت به تیم داوری، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

یوسف بخشی زاده، مربی تیم ماشین سازی تبریز نیز به دلیل اعتراض های مکرر و تحریک تماشاگران که منجر به اخراج وی شد به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

خالد شفیعی، بازیکن تیم سپاهان پس از اتمام مسابقه و اعتراض مکرر به داور که باعث تحریک تماشاگران خودی شد، به توبیخ کتبی محکوم شد.

تیم سپاهان اصفهان به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور بازی باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

کمیته انضباطی با آنالیز دفاعیه تیم سپاهان اصفهان مبنی بر استعلام اخذ شده از کانون طرفداران باشگاه و عوامل ذیربط در مورد عدم تخلف و فحاشی از سوی تماشاگران تیم سپاهان به اطلاع باشگاه می رساند حسب ماده 96 مقررات انضباطی اصل بر صحت گزارشات مقامات رسمی است، ضمن آنکه باشگاه در جهت صحت ادعا و مدارک و مستندانی ارسال نداشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 8168

به "اعلام آرای جدید کمیته انضباطی، جریمه نقدی پرسپولیس، تراکتورسازی، پدیده، سپاهان و ماشین سازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آرای جدید کمیته انضباطی، جریمه نقدی پرسپولیس، تراکتورسازی، پدیده، سپاهان و ماشین سازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید