اظهارات ترامپ درباره ونزوئلا

به گزارش مجله سرگرمی، رئیس جمهوری آمریکا تأکید کرد: ونزوئلا از یک تراژدی نسبت های تاریخی رنج می برد و متعهد شد تا هر کار می تواند برای منزوی کردن دولت کاراکس انجام دهد.

اظهارات ترامپ درباره ونزوئلا

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جمع چندین تن از رهبران کشورهای آمریکای لاتین در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل گفت: سوسیالیسم، ونزوئلا را نابود نموده اما مردم این کشور نهایتا آزاد خواهند شد.

وی اضافه نمود: امروز مردم ونزوئلا گرفتار قحطی و کمبود غذا شده اند و به خاطر نبود دارو جان خود را از دست می دهند. ما هر روز پشت مردم ونزوئلا خواهیم ایستاد. سوسیالیسم این کشور آمریکای جنوبی را نابود نموده است.

وی در این نشست که در یکی از هتل های نیویورک برگزار گردید، گفت: آمریکا هر کار بتواند برای منزوی کردن نیکولاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا و نوکرهایش انجام خواهد داد.

وی به همتایان خود از جمله روسای جمهور آرژانتین، شیلی و اکوادور گفت: بازسازی ونزوئلا به محض آنکه گذار صلح آمیز قدرت رخ دهد می تواند شروع گردد.

ترامپ گفت: من می خواهم از تک تک شما که بخشی از یک ائتلاف تاریخی 55 کشوری هستید، تشکر کنم. ما از اینکه نمایندگانی از آرژانتین، برزیل، کلمبیا، شیلی، اکوادور و پرو به این ائتلاف پیوسته اند و در مواجهه با فاجعه بی سابقه سیاسی، مالی و انسانی ونزئولا یاری می نمایند، بسیار خرسندیم.

ترامپ اضافه نمود: این یک لحظه مهم و حیاتی برای دنیا است. ما نباید اجازه دهیم نیروهای ویرانگر سوسیالیسم و کمونیسم اقدامات هولناک قرن گذشته را تکرار نمایند. ما نمی توانیم اجازه رخ دادن چنین فجایعی را در ونزوئلا بدهیم. ما عزم خود را جزم نموده ایم که آینده نیم کره غربی توسط سوسیالیست ها و ستمگران نوشته نگردد بلکه توسط وطن پرستان مشخص گردد. ، ایسنا

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 24 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 47635

به "اظهارات ترامپ درباره ونزوئلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات ترامپ درباره ونزوئلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید