ادعای نیویورک تایمز درباره افسردگی دریافت ترامپ

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران : روزنامه آمریکایی به نقل از مشاوران رئیس جمهور آمریکا گزارش داد، در روزهای پس از انتخابات و اعلام غیررسمی پیروزی بایدن، ترامپ گاهی دچار افسردگی شده و جز رسیدگی به ادعاهای انتخاباتی اش، کار دیگری نمی کند.

ادعای نیویورک تایمز درباره افسردگی دریافت ترامپ

به گزارش مجله سرگرمی به نقل از فارس، دونالد ترامپ گاهی اوقات افسرده به نظر می رسد و از انجام وظایف رسمی خود در حالی که مشغول ادعاهای انتخاباتی خود است، سر باز می زند. ادعاهایی که به نوشته نیویورک تایمز، دلیل قانع کننده ای برای اثبات آن ها ارائه نکرده است.

این روزنامه آمریکایی به نقل از مشاوران ترامپ گزارش داد در حالی که رئیس جمهور همچنان بعد از گذشت بیش از یک ماه از انتخابات ادعا می نماید این انتخابات از وی دزدیده شده، دچار نوسان خلقی و افسردگی مقطعی شده است.

به نوشته نیویورک تایمز، وی بحران سلامتی و مالی ناشی از همه گیری کرونا در آمریکا را نادیده می گیرد و برنامه جلسات عمومی خود را که ارتباطی با کوشش هایشان برای تغییر نتیجه انتخابات آمریکا ندارد، حذف می نماید.

بنابر این گزارش، ترامپ در حالی در توییتر مشغول انتشار ادعاهایش درباره تقلب گسترده در انتخابات است که همه گیری کرونا در حال تاخ و تاز در این کشور است. چهارشنبه گذشته بالاترین میزان فوتی این بیماری با رقم دو هزار و 804 نفر در یک شبانه روز به ثبت رسید. این رقم معادل تعداد آمریکایی هایی است که در حوادث 11 سپتامبر جان خود را از دست دادند.

اقتصاد آمریکا هم در شرایط شکننده ای واقع شده است و کنگره به دنبال تصویب بسته کمکی دوم است. با این حال، ترامپ در نخستین تجمع بعد از شکست در انتخابات، روز شنبه در ایالت جورجیا به ادعاهای انتخاباتی پرداخت و از جمهوری خواستار خواست در انتخابات مهم ماه ژانویه جورجیا که تکلیف اکثریت سنا را تعیین می نماید، حاضر شوند.

کاخ سفید حاضر به اظهارنظر درباره این گزارش روزنامه نیویورک تایمز نشده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 122763

به "ادعای نیویورک تایمز درباره افسردگی دریافت ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای نیویورک تایمز درباره افسردگی دریافت ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید