اخطار جدی کمیته مشخص وضعیت فدراسیون فوتبال به باشگاه نساجی

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، جمشید نورشرق درباره تصمیمات اخیر کمیته مشخص وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال گفت:در این مدت به خوبی نشان داده ایم که نام باشگاه ها هیچ تفاوتی برای ما ندارد و به وظیفه قانونی خودمان عمل می کنیم. مقرر شد باشگاه های بدهکار اجازه ثبت قرارداد بازیکنان خودشان را نداشته باشند و برای آنها کارت بازی صادر نگردد. در این زمینه برای هیچ باشگاهی تبعیض قائل نشدیم. با این وجود مسئولان محترم باشگاه نساجی مراجعه کردند و تعهد دادند 50 درصد از کارت بازی بازیکنانشان صادر گردد و باقی نیز بعد از پرداخت بدهی صورت بگیرد. متاسفانه باید بگویم به همین توافق هم عمل نکردند و قریب به 75 درصد از قراردادهای خودشان را ثبت نموده اند و تنها برای 3 بازیکن این تیم کارت بازی صادر نشده است.

اخطار جدی کمیته مشخص وضعیت فدراسیون فوتبال به باشگاه نساجی

نورشرق افزود: متاسفانه باید بگویم باشگاه نساجی کوشش مورد انتظار را برای پرداخت بدهی های خودشان نکرده و جوابگوی طلبکاران نیستند. این اخلاقی، حرفه ای و قانونی نیست که شما قرارداد منعقد کنید و سال ها طلبکار را منتظر بگذارید و توجهی به پرداخت حقشان نداشته و تنها به فکر ثبت قراردادهای باقیمانده خودتان باشید. جالب اینجاست که از قبل از آغاز فصل بارها پیام دادیم و مکاتبه کردیم ، درخواست کردیم این تکلیف این بدهی ها را روشن نمایند اما اولین مراجعه باشگاه در آستانه آغاز مسابقات لیگ بود، با این بهانه که اگر قراردادها ثبت نشود بازیکنی نداریم وارد زمین کنیم. حالا که به این میزان تعامل و همکاری اجرا شده نه تنها به تعهدات خودشان عمل نمی نمایند بلکه نسبت به عدم صدور کارت بازی همان 3 بازیکن باقیمانده نیز هم معترض هستند. این به واقع دور از انصاف ، اخلاق و اصول حرفه ای باشگا ه داری است.

رییس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال در سرانجام گفت: باشگاه نساجی در قبال طلبکارانش مسئول است و جمع بدهی این باشگاه مبلغ کمی نیست و با توجه به وعده ای که برای اخذ کارت بازی بازیکنان فعلی خود داده اند، کارت بازی این بازیکنان باقیمانده تا زمان عمل به تعهدات صادر نخواهد شد.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 49640

به "اخطار جدی کمیته مشخص وضعیت فدراسیون فوتبال به باشگاه نساجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخطار جدی کمیته مشخص وضعیت فدراسیون فوتبال به باشگاه نساجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید