ابتلای 155 نفر از خدمه ناو هواپیمابر آمریکایی به کرونا تأیید شد

به گزارش مجله سرگرمی، یک رسانه آمریکایی به نقل از مقامات ارشد نیروی دریایی این کشور بیان نمود که تا به امروز نتیجه آزمایش کرونای 155 نفر از خدمه ناو هواپیمابر تئودور روزولت مثبت بوده است.

ابتلای 155 نفر از خدمه ناو هواپیمابر آمریکایی به کرونا تأیید شد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، شبکه خبری سی ان ان روز شنبه به نقل از مقامات ارشد نیروی دریایی آمریکا گزارش داد که نتیجه آزمایش کرونای تنها بخشی از خدمه ناو هواپیمابر تئودور روزولت نشان می دهد که تا به امروز 155 نفر از خدمه این ناو به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

این مقامات نظامی آمریکایی که سی ان ان از آنها نام نبرده است، اعلام کرده اند که تنها 44 درصد از خدمه ناو هواپیمابر تئودور روزولت آزمایش کرونا داده اند. به گفته آنها، تا به امروز 1548 نفر از خدمه ناو به ساحل منتقل شده اند.

نیروی دریایی آمریکا اعلام کرده است که تا به امروز هیچ یک از مبتلایان به ویروس کرونا در ناو هواپیمابر تئودور روزولت، برای درمان بستری نشده اند.

برت کروزیر ناخدای سابق ناو هواپیمابر تئودور روزولت چند روز قبل در نامه ای به مقامات مافوق خود با انتقاد از شرایط بحرانی این ناو و افزایش تعداد خدمه مبتلا به کرونا، خواستار پیگیری مشکل شده بود.

اما در پی بی اعتنایی مقامات نیروی دریایی آمریکا به ابتلای دهها نفر از کارکنان ناو تئودور روزولت به کرونا، برت کروزیر تصمیم گرفت که محتوای نامه خود را در اختیار رسانه ها قرار دهد تا شاید از این طریق تغییری در اوضاع حاصل شود.

متعاقباً روز پنج شنبه توماس مادلی فرمانده موقت نیروی دریایی آمریکا از برکناری برت کروزیر از فرماندهی ناو هواپیمابر تئودور روزولت خبر داد. وی گفت برت کروزیر با افشای اسناد محرمانه مرتکب اشتباه بزرگی شده است.

فرمانده برکنار شده ناو هواپیمابر تئودور روزولت، روز جمعه در میان تشویق های ممتد و ابراز احساسات خدمه این ناو، محل خدمت خود را ترک کرد.

.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 81660

به "ابتلای 155 نفر از خدمه ناو هواپیمابر آمریکایی به کرونا تأیید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای 155 نفر از خدمه ناو هواپیمابر آمریکایی به کرونا تأیید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید