شروع تخلیه خوابگاه های دانشجویی دانشگاه تهران

به گزارش مجله سرگرمی، دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه تهران موظف به تخلیه خوابگاه های خود شدند.

شروع تخلیه خوابگاه های دانشجویی دانشگاه تهران

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، معاونت دانشجویی دانشگاه تهران گفت: با توجه به تمهیدات اتخاذ شده در ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا تنها دانشجویانی که توانسته اند به وسیله سامانه جامع آموزش دانشگاه و پس از انجام فرایند آموزشی، اجازه ورود به دانشگاه و خوابگاه را اخذ نمایند؛ امکان اسکان برای ایام تابستان را خواهند داشت.

همچنین با توجه به اینکه ایام تابستان فرصت مناسب جهت تعمیر، تجهیز و آماده سازی واحدهای خوابگاهی برای آغاز سال تحصیلی جدید خواهد بود ، دانشجویان ساکن خوابگاه تا 5 مرداد ماه امسال (ساعت 8 الی 16) فرصت دارند نسبت به تخلیه اتاق و انتقال لوازم شخصی به انبار معین شده در واحد خوابگاهی خود اقدام نمایند.

بدیهی است با توجه به ضرورت انجام تعمیرات و نظافت اتاق های خوابگاهی؛ در صورت عدم مراجعه و تخلیه در تاریخ فوق، مدیریت خوابگاه هیچ مسئولیتی بابت لوازم شخصی دانشجو نداشته و لوازم توسط خدمات به انبار خوابگاه انتقال داده می گردد.

همچنین در صورت اعلام شرایط قرمز برای شهر تهران از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، تاریخ های جدیدی برای تخلیه اتاق ها اعلام خواهد شد.

لغو آزمون های زبان عمومی

همچنین با توجه به اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر رشد نسبی اپیدمی ویروس کرونا در سطح کشور، برگزاری آزمون زبان عمومی تا اطلاع ثانوی، لغو می گردد .

بدیهی است پس از فراهم شدن شرایط و اخذ مجوز از مراجع محترم ذیصلاح، چگونگی و تاریخ برگزاری آزمون زبان عمومی (UTEPT) به اطلاع داوطلبین خواهد رسید.بر این اساس درخصوص برگزاری آزمون به صورت الکترونیکی (مجازی) اقداماتی انجام گرفته است که در صورت حصول نتیجه اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 شهریور 1399 بروزرسانی: 21 شهریور 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 101199

به "شروع تخلیه خوابگاه های دانشجویی دانشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع تخلیه خوابگاه های دانشجویی دانشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید